Romanse 2018 - zapowiedzi

Tegoroczna wiosna dla fanów literatury erotycznej, romansów współczesnych i romansów New Adult (młodych dorosłych) zapowiada się wyjątkowo gorąco. Sprawdźcie, jak prezentują się tytuły z tych półek, które pojawią się na polskim rynku w kwietniu i w maju. Romanse 2018 – zapowiedzi – 10 propozycji.

Książę w wielkim mieście - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Royally. Tom 1. Książę w wielkim mieście Chase Emma. Premiera: 5 kwietnia

Kolejny po Kochance księcia romans z najprawdziwszym, współczesnym księciem, czyli skryte marzenie niemal każdej kobiety. 🙂

Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook to mężczyzna, który pozornie ma wszystko. Wszyscy kłaniają mu się w pas i chcą mu się przypodobać. Wszyscy oprócz pewnej seksownej brunetki, która ostentacyjnie rzuca mu w twarz – ciastem. Tak zaczyna się ich znajomość, a potem romans, ale czy mają szansę na: “Żyli długo i szczęśliwie”?

Fallen Crest Rodzina - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Fallen Crest. Rodzina Tijan Meyer, Premiera: 13 kwietnia

Drugi tom serii: Fallen Crest, bestsellerowej autorki Tijan. W tej części poznamy dalsze losy Samanthy i Masona. Dowiemy się, że ich związek nie podoba się wielu osobom, a szczególnie matce Sam. Czy dziewczyna będzie potrafiła ochronić to, co dla niej najważniejsze?

Bracia Slater. Kane - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Bracia Slater. Tom 3. Kane L A Casey, Premiera: 13 kwietnia

To już trzeci tom niezwykle popularnej w Polsce i na świecie serii Bracia Slater. Tym razem poznamy losy Kane’a i Aideen. Kane nosi rany nie tylko na ciele, ale i w sercu. Czy wybuchowa i ognista Aideen będzie właśnie tą dziewczyną, która ujarzmi jego udręczone serce?

Twoje zdjęcie - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Twoje zdjęcie Melanie Moreland. Premiera: 11 kwietnia

Adam Kincaid jest jednym z najlepszych fotografów na świecie. Kiedy jego aparat uchwyci w obiektywie Alexandrę Robbins, cały świat mężczyzny bezpowrotnie się zmieni. Jednak przeszłość dziewczyny będzie wciąż ją prześladować. Czy mężczyzna zachowa wybrankę swojego serca nie tylko w obiektywie, ale i w swoim życiu?

To nie ja, kochanie. Kaci Hadesa - kup na TaniaKsiazka.pl

Romanse 2018 – zapowiedzi To nie ja, kochanie. Kaci Hadesa Cole Tillie. Premiera: 20 kwietnia

Na premierę tej książki czekają z wielką niecierpliwością fani nie tylko Tillie Cole, ale także romansów, w których główny bohater jest motocyklistą. Ten tytuł to jeden z najlepszych w gatunku. Niezwykle gorąca i miejscami mroczna opowieść o szefie gangu motocyklowego i dziewczynie z sekty, która pewnego dnia półprzytomna „puka” do drzwi jego klubu. Mężczyzna rozpoznaje w niej dziewczynę o wilczych oczach, którą kiedyś spotkał w lesie i której nie mógł odnaleźć.

Sekret księcia - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Royals. Tom 2. Sekret księcia Lee Geneva. Premiera: 17 maja

Drugi tom serii Royals z seksownym księciem Aleksandrem w roli głównej. Po tym, jak sekrety rozdzieliły Clarę i Aleksandra kobieta wpada wir pracy, aby zapomnieć o niepokornym księciu. Jednak ciężko jest słuchać rozumu, kiedy serce i ciało mówi coś zupełnie innego.

Marionetka - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka Amo Jones. Premiera: 17 maja

Drugi tom niesamowicie mrocznej serii Elite Kings Club, której autorka przekracza wiele granic charakterystycznych dla gatunku New Adult. W tym tomie dowiadujemy się, że Madison uciekła przed Królami aż do Nowej Zelandii. Jednak jeżeli sądzi, że jest już bezpieczna, bardzo się myli.

Piekielna miłość - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi Piekielna miłość K. N. Haner. Premiera: 23 maja

Drugi tom bardzo dobrze przyjętej nowej serii mafijnej polskiej autorki K.H. Haner. Nicole i Marcus zostali rozdzieleni, jednak mężczyzna nie spocznie, dopóki nie odnajdzie kobiety, która zmieniła całe jego życie. Jeżeli trzeba: “dojdzie do bram samych piekieł”.

Lawless - kup na TaniaKsiazka.plRomanse 2018 – zapowiedzi King. Tom 3. Lawless T. M. Frazier. Premiera: 24 maja

Na tę książkę z wielką niecierpliwością czekają szczególnie fani bestsellerowej serii King. Ta część niezwykle brutalnej i mrocznej serii została poświęcona Bearowi i Thii. Były motocyklista radzi sobie na “swój” sposób z utratą klubu, w którym praktycznie się wychował – pijąc i uganiając się za kobietami. Jednak pojawienie się w jego życiu dziewczyny z przeszłości być może nada jego egzystencji nowy sens.

Niewątpliwie ta wiosna będzie niezwykle ekscytująca. Na szczęście kwiecień już się zaczął i na premierę tych fantastycznych książek nie będzie trzeba długo czekać. Który z tych tytułów macie na oku?