Romanse, erotyki, literatura obyczajowa

Według statystyk w Polsce i na całym świecie to właśnie kobiety czytają najwięcej. Tak więc z pewnością drogie Panie będziecie zadowolone z faktu, że literatura kobieca (w tym: romanse, erotyki, literatura obyczajowa) zyskała teraz na TaniaKsiazka.pl nowe niższe ceny – aż do 40% taniej. Sprawdźcie, po które tytuły warto sięgnąć w pierwszej kolejności. Promocja potrwa do 16 stycznia, tak więc jest niewiele czasu na skorzystanie z okazji!

Romanse, erotyki, literatura obyczajowa: Skradzione godziny María Solar

Ta niezwykła powieść hiszpańskiej pisarki to wielowątkowa podróż przez okresy w życiu, z którymi każdy kiedyś się zmierzy. Okres dorastania i decydowania, o tym, co jest najważniejsze, okres wkradającej się rutyny do miłości, która miała trwać wiecznie. Okres straty, kiedy musimy pożegnać człowieka, z którym spędziliśmy swoje życie. Ta książka to podróż, podróż prosto do Waszego serca.

 

Romanse, erotyki, literatura obyczajowa: Druga szansa Marcie Steele

Druga szansa to opowieść, o tym, że czasami to, co jest końcem, może być początkiem czegoś zupełnie nowego, czegoś na, co długo czekamy. Dla dwóch przyjaciółek: Sadie Stewart i Riley Flynn całe życie kręci się wokół sklepu z butami. To ich bezpieczna przystań, w której czują się jak w domu. Jednak nad przyszłością sklepiku zawisły czarne chmury i kobiety wkrótce mogą stracić swoje ukochane miejsce. Podejmują działania, aby temu zapobiec. Okazuje się, że to wydarzenie, które wydaje im się końcem świata, staje się początkiem czegoś bardzo pięknego, dla każdej z nich.

Romanse, erotyki, literatura obyczajowa: Turbulencja Whitney G.

Wielki bestseller zeszłego roku, który udowodnił, że debiutująca na naszym rynku nowa autorka Whitney G. nie bez powodu ma tak liczne grono wiernych fanów za granicą. Jej książki są niesamowite ekscytujące i wciągają w świat wspaniałych romansów. Ten będzie miał miejsce wysoko w chmurach, a jego bohaterami są: pilot samolotów rejsowych i stewardessa. Zakazany związek, który smakuje najlepiej! (W książce oczywiście). 🙂

 

Romanse, erotyki, literatura obyczajowa: Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark

Przebudzenie Olivii to tytuł, do którego mam wielką słabość. Polskie recenzentki są nim zachwycone, co niezmiernie mnie cieszy, ponieważ ta książka zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Nie jest to typowy romans z gorącym wątkiem erotycznym, nie nie. To opowieść o trudnej miłości między dziewczyną, która jest zagubiona i lunatykuje, pogrążając swoją karierę sportową i młodym trenerem, który mimo uprzedzeń jako pierwszy w jej życiu, postanawia jej pomóc. Oboje mają wiele do stracenia i oboje nie potrafią się oprzeć rodzącemu się między nimi uczuciu.

Sprawdźcie całą listę fantastycznych propozycji książkowych z gatunku romans, erotyka, literatura obyczajowa i wyruszcie do nowych nieznanych miejsc i historii nowych fantastycznych bohaterów.
Pełną listę promocyjną znajdziecie tutaj.

ROMANSE, EROTYKI, LITERATURA OBYCZAJOWA DO 40%