Czekacie na premierę Reap i Manwhore +1? – tak, ja też, ale znam niezawodny sposób na miłe spędzenie dni pozostałych do premiery tych dwóch tytułów. Na rynku właśnie ukazał się równie długo wyczekiwany Gracz Vi Keeland i kilka innych gorących nowości. Koniecznie sprawdźcie wybrane przeze mnie romanse i erotyki 2017. Czekanie może być naprawdę przyjemne. 🙂

Romanse i erotyki 2017

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń – luty – marzec Audrey Carlan

Ta książka jest zupełnie inna, niż się spodziewacie, więc musicie być gotowi na to, że główna bohaterka nie jest stała w uczuciach. Trzy historie z jej życia, jako ekskluzywnej dziewczyny do towarzystwa to trzy różne spojrzenia na związki jednej kobiety z trzema mężczyznami. Każdy związek wnosi do jej życia coś innego. Trzy miesiące – trzy historie kipiące seksem, pożądaniem i uczuciami, których nie da się kupić. Mia zostaje damą do towarzystwa z przymusu. Jej ojcu grozi śmierć, jeśli dziewczyna szybko nie zdobędzie miliona dolarów. Staje się więc towarzyszką bardzo bogatych mężczyzn i nie wszystko, za co dostaje pieniądze, będzie dla niej nieprzyjemne.


Gracz Vi Keeland

Na tę książkę czekało wiele rozdygotanych z niecierpliwości serc. Gracz to romans mocno erotyczny, który ma miejsce w środowisku gorących sportowców. Brody to mężczyzna, który bez problemów korzysta z atrybutów, które oferuje piękna twarz i umięśnione ciało. Numerki na jedną noc, to dokładnie to, czym zapełnia swoje życie poza boiskiem. Jednak kiedy spotyka w szatni piękną dziennikarkę, która odrzuca jego zalety, budzi się w nim coś, czego nigdy nie zaznał: wyzwanie. Czy Delilah równie chętnie zagra z nim w tę grę?


Seks i orzeszki, Alice Clayton

Kolejna powieść autorki Nie dajesz mi spać. Bohaterką tej historii jest Roxie Callahan, z zawodu szef kuchni, która przygotowuje wykwintne dania dla bogaczy z Hollywood. Jednak jej kariera pewnego dnia rozsypuje się na kawałki i Roxie musi z “opuszczoną głową” wrócić w rodzinne strony. Okazuje się jednak, że powrót do domu nie będzie nieszczęściem, z którym niemalże się pogodziła. Spotka tutaj bardzo gorącego faceta, a ich znajomość zacznie się od garści orzeszków.


To, co najważniejsze, Samantha Young

Ta książka, która kilka dni po premierze jest już bestsellerem to zdecydowanie bardziej łagodny romans niż te, do których przyzwyczaiły nas Tillie Cole czy Katy Evans. Jednak chemia pomiędzy dwójką głównych bohaterów tej książki, Doktor Jessicą Huntington i Cooperem Lawson’em, wywoła u was równie wielki dreszcz ekscytacji.

Jej autorką jest znana polskim czytelnikom z Wbrew zasadom i Żyj szybko, kochaj głęboko, Samantha Young. Autorka tym razem zabiera nas do nadmorskiego miasteczka Hartwell, gdzie pewien przystojniak Cooper Lawson prowadzi rodzinny bar. Pewnego dnia mężczyzna spotyka Doktor Jessicę Huntington, kobietę, która przybywa do malowniczej miejscowości z plikiem znalezionych w więzieniu listów miłosnych. Oboje nie szukają stałych związków, jednak to, co ich połączy, zmieni spojrzenie nie tylko na tę jedną kwestię.


Nie pozwól mi odejść, Abbi Glines

Zawsze zastanawiam się jak ona to robi? Na polski rynek trafiła właśnie kolejna, 12-sta już książka w serii Rosemary Beach, a Abbi Glines w międzyczasie zdążyła wydać kolejną serię zatytułowaną The Field Party. W Nie pozwól mi odejść poznamy historię Captaina i Rose. Oboje mają za sobą trudną przeszłość i jedno wspólne wspomnienie: o przyjaźni z dzieciństwa, której mimo upływu lat nie mogą zapomnieć. Teraz wydaje się, że los dał im kolejną szansę, ale w tym życiu Captain jest płatnym zabójcą, a Rose ma córkę, którą za wszelką cenę chce chronić. Jak te trudne elementy układanki mogłyby kiedykolwiek do siebie pasować?


Tak, czekanie może być naprawdę fajne. 🙂

W tzw. międzyczasie zajrzyjcie też do artykułu:

KSIĄŻKI TIJAN, WHITNEY G. I FRAZIER NARESZCIE W POLSCE!

i

„DRĘCZYCIEL” – MÓJ NUMER JEDEN W LITERATURZE NEW ADULT!