Rozwój duchowy i osobowościowy - kup na TaniaKsiazka.pl

Rozwój duchowy i osobisty to doskonałe zestawienie dla wszystkich tych, którzy poszukują nieprzeciętnych poradników rozwojowych. Ponieważ wśród zaprezentowanych dziś książek znajdziecie książki psychologiczne i pozycje, które pomogą Wam zajrzeć w głąb siebie. Dzięki nim zapewnicie sobie rozwój duchowy, zaczerpniecie motywacji do zmian i przekonacie się, że jest wiele różnych sposobów na to, by cieszyć się spokojnym i szczęśliwym życiem. W naszym zestawieniu znajdziecie gorące nowości, zapowiedzi i książki, które już od roku są dostępne na naszym rynku. W związku z tym absolutnie każdy upoluje tu coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Gorąco polecamy!

Rozwój duchowy i osobowościowy - kup na TaniaKsiazka.pl

Rozwój duchowy i osobisty – Życie według Kintsugi

Życie według Kintsugi - kup na TaniaKsiazka.plNa początku warto tutaj wyjaśnić, że kintsugi to japońska sztuka naprawiania wyrobów ceramicznych. Polega ona na zdobieniu pęknięć metalami szlachetnymi, co dodaje im niezwykłego uroku. Okazuje się jednak, że ideę naprawy niedoskonałości poprzez ich podkreślenie, można doskonale przełożyć na każdą sferę życia. Ponieważ japońska filozofia złotych blizn uczy, jak być dla siebie wystarczająco dobrym. Jak podnosić się po porażkach, wracać do równowagi pot rudnych doświadczeniach. Poza tym pokazuje również, jak pogodzić się z nieprzewidywalnym. Dzięki tej książce przekonacie się, że starożytne praktyki pomogą wam lepiej funkcjonować we współczesnym świecie. Dowiecie się także, jak opanować niepokój, dostrajając swój rytm dnia do rytmu natury i wprowadzić łagodną samodyscyplinę, dzięki której łatwiej zniesiecie nagłe zmiany. Ponadto nauczycie się przestać się bać strat, trudnych decyzji, wyborów, a przede wszystkim, dowiecie się, jak funkcjonować w zgodzie ze sobą.

Poza tym książka pomoże Wam zbilansować dietę według wskazówek mieszkańców Okinawy, by zapewnić sobie dłuższe życie. W związku z tym ten pięknie ilustrowany poradnik zabierze was w sensualną i łagodną podróż po Japonii. Podczas tej wyprawy docenicie uważność, wyciszycie umysł i docenicie każdy aspekt życia.

Książka dostępna od 20 listopada 2019 roku.

Rozwój duchowy i osobisty Pytania płynące z sercaPytania płynące z serca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Pytania płynące z serca to pierwsza z czterech książek z serii Prawdziwe życie, zawierająca przemówienia OSHO z jego pobytu w Stanach Zjednoczonych.

Osho zwykł mówić: „to prawdziwe szczęście, że człowiek rodzi się z nurtującymi go pytaniami”. Jeden z najbardziej znanych współczesnych mistyków radzi, aby skupiać się na naszych prawdziwych wątpliwościach, płynących z głębi serca. W związku z tym zaleca, aby zamiast powielania oklepanych frazesów, wykonywać ciężką pracę rzetelnego słuchania siebie. Ponieważ sens mają tylko takie pytania, na które odpowiedzi realnie zmieniają nasze życie.

Książka już dostępna.

Rozwój duchowy i osobisty Awesome. Księga małych cudowności

Rozwój duchowy i osobowościowy Znacie ten moment, kiedy budzicie się rano i uświadamiacie sobie, że jest sobota? Kiedy kasjer w markecie otwiera nową kasę, a wy jesteś nagle pierwszy w kolejce? Czujecie zapach deszczu na gorącym chodniku? Uda wam się naprawić urządzenie elektryczne, uderzając w nie? A to dziwaczne uczucie, kiedy stoicie na środku przepełnionej stołówki z tacą z jedzeniem w ręku i nagle dostrzegacie, że kolega do was macha?

Książka przypomina nam, że najlepsze rzeczy na świecie są za darmo. Przypomina nam o wszystkich tych rzeczach, których często nie dostrzegamy, a które sprawiają, że się uśmiechamy. Tym samym wzrusza ciepłymi i zabawnymi obserwacjami, każdy rozdział pozostawia po sobie niesamowite uczucie: TO CUDOWNE!

Książka dostępna od 30 października 2019 roku.

Rozwój duchowy i osobisty Sto dni wdzięczności

Pomyślcie, może wdzięczność przyda się również wam? Ona jest bezpłatna, więc tak samo, jak ja kiedyś, nie macie nic do stracenia. Rozwój duchowy i osobowościowy Możecie tylko zyskać. Pragnę podzielić się z wami tym, czego przez ostatnie lata się nauczyłam. Dlatego oddaję w wasze ręce dziennik, który zaplanowałam tak, abyście mogli podarować sobie sto dni wdzięczności. Jeśli się nie wyrobicie, to znaczy, że się nie wyrobicie, a nie, że jesteście źle zorganizowani.

W związku z tym na kartach tego dziennika znajdziecie miejsce, które przy odrobinie dobrej woli zapełni się waszymi dobrymi i wspierającymi was myślami. Stanie się swego rodzaju maleńką biblią pozytywności, do której w każdej chwili będziecie mogli wrócić, by wzmocnić swoją duszę i serce. Podarujcie sobie ten czas. Nie żałujcie go na dobro, które odmieni Wasze życie.

Książka już dostępna.

Magia GlamourRozwój duchowy i osobisty Magia Glamour

Deborah Castellano stworzyła niepowtarzalną i nietuzinkową pozycję, która zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Dzięki tej pozycji zaczerpniecie niezwykłą wiedzę od bestsellerowej pisarki i poznacie magię glamour. A w związku z tym zaczniecie dostawać od życia wszystko to, czego chcecie.

Pierwsza rzecz, którą musicie wiedzieć to fakt, iż glamour jest sztuką. To sztuka wzbudzania ekscytacji i zainteresowania innych oraz wykorzystywania tego do osiągania własnych celów. Tym samym, dzięki temu tytułowi, rozwiniecie swój potencjał, a przede wszystkim nauczycie się magicznego sprytu. Poza tym dowiecie się również, kto z historycznych postaci sięgał po magię glamour i w jaki sposób ją wykorzystywał, by zdobyć powodzenie dla własnych planów. Ponadto odkryjecie niezwykłe eksperymenty, ćwiczenia i rytuały, które staną się waszą tajną bronią w dążeniu do zdobycia wszystkiego, czego pragniecie. Ponieważ prawdziwa siła pochodzi z wnętrza, a wasze wnętrze jest glamour!

Książka już dostępna.

Jak lepiej myślećRozwój duchowy i osobisty Jak lepiej myśleć

Jak lepiej myśleć to zbiór przydatnych wskazówek dla osób nadwydajnych mentalnie i analizujących bez końca dotyczących codziennego życia w społeczeństwie. Jeśli potrzebujesz porady, jak odnaleźć spokój na płaszczyźnie zawodowej, w relacjach z najbliższymi oraz w miłości, koniecznie sięgnij po tę książkę! Dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiesz siebie i innych, rozwiniesz i pokochasz swoją niezwykłą osobowość, a także nauczysz się organizować otoczenie tak, aby czuć się w nim jak najbezpieczniej.

Książka dostępna od 13 listopada 2019 roku.