Promocje

Ruszyła nowa promocja na TaniaKsiazka.pl!

40%

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl ponownie przygotowała ciekawą ofertę dla swoich klientów i wszystkich książkomaniaków. Promocja „SUPER CENY – DO 40% TANIEJ!” to wyśmienita okazja do nabycia tanich książek i powiększenia domowych biblioteczek o nowe pozycje. Promocja odpalona bez okazji, ale za to z wielką mocą, dużymi rabatami i tysiącami fascynujących książek.

Najnowsza tanio książkowa wyprzedaż trwać będzie do 13 czerwca 2016 r. włącznie. W tym czasie na czytelników czeka ponad 12 tys. przecenionych tytułów, a zniżki na nie sięgają nawet 40% ceny.

Przejrzenie tak ogromnej listy książek wymaga trochę czasu, a zegar wciąż tyka. Jednak nie przejmujcie się tym, bowiem pracownicy księgarni TaniaKsiazka.pl zadbali również o wasz komfort i wygodę! Przecenione tytuły podzielone zostały na kilka popularnych działów tak, aby każdy czytelnik mógł szybko i sprawnie odszukać pasjonującą literaturę. Zastanawiacie się, czy będzie tam coś z waszego kręgu zainteresowań? Przyjrzyjcie się udostępnionym kategoriom i oceńcie sami – beletrystyka, ezoteryka, fantastyka, kryminały i sensacja, hobby, dla dzieci, dla kobiet, dla młodzieży, książki naukowe i popularnonaukowe, książki tematyczne, literatura faktu, podróże i turystyka, poradniki, audiobooki, e-booki, kuchnia, zdrowie i uroda. Możliwości wyboru są naprawdę olbrzymie, a udostępnione tytuły  z pewnością uszczęśliwią nie jednego książkomaniaka.

Jesteście świadkami super wyprzedaży, której z pewnością nie chcecie przegapić. Sprawdźcie listę przecenionych produktów i przekonajcie się sami, co tym razem do zaoferowania ma jedna z największych internetowych księgarni w Polsce.

„SUPER CENY – do 40% taniej!” – lista przecenionych produktów