ErotykiPromocje

Ruszyła Strefa Niegrzecznych Książek w TaniaKsiazka.pl

Ruszyła Strefa Niegrzecznych Książek w TaniaKsiazka.pl

Zaczytujesz się w romansach i powieściach erotycznych? W takim razie wyobraź sobie, że wszystkie książki romansowo-erotyczne możesz znaleźć w jednym miejscu. Mało tego, wyobraź sobie, że są podzielone na kategorie tematyczne… W TaniaKsiazka.pl 17 czerwca, podczas TargówKsiążki.Online, ruszyła Strefa Niegrzecznych Książek! Kusi, prawda?

Ruszyła Strefa Niegrzecznych Książek w TaniaKsiazka.pl

Ruszyła Strefa Niegrzecznych Książek!

Mimo tego, że TargiKsiazki.Online pomału zbliżają się do końca, to nadal obfitują w mnóstwo ciekawych okołoksiążkowych wydarzeń. Wczoraj, 17 czerwca, świętowaliśmy otwarcie Strefy Niegrzecznych Książek. Co więcej, SNK zostanie z nami, czytelnikami, nawet po zakończeniu Targów. Cieszysz się?

Takie otwarcie zasługuje na właściwą oprawę. Toteż wczorajszy dzień TargówKsiążki.Online kręcił się wokół niegrzecznych książek. Odbył się dedykowany wydarzeniu konkurs, w którym wygrać było można… niegrzeczne książki, a samo otwarcie Strefy poprzedził panel dyskusyjny na temat… niegrzecznych książek 😉

W dyskusji prowadzonej przez Rafała Jackiewicza wzięli udział:

  • Agnieszka Stankiewicz-Kierus – szefowa Wydawnictwa Kobiecego
  • Robert Ziębiński – pisarz, dziennikarz i były redaktor naczelny polskiej edycji Payboya
  • Agnieszka Lingas-Łoniewska – pisarka, autorka romansów i kryminałów
  • Zuzanna Burkowska – blogerka z Kulturalna Szafa

Nagranie panelu dyskusyjnego znajdziesz wśród filmów dostępnych na Facebooku księgarni TaniaKsiazka.pl.

Strefa Niegrzecznych Książek – co to znaczy dla czytelników?

Teraz nie będzie trzeba przedzierać się przez ogrom powieści na listingu, żeby znaleźć niegrzeczną książkę, która opiera się na konkretnym motywie. Masz ochotę sprawdzić niegrzeczne zapowiedzi, nowości albo bestsellery? — Nie ma problemu. Szukasz książek pełnych humoru, a może wolisz gorące fabuły utrzymane w klimacie fantasy? Romanse o bogaczach, czy te z wątkiem mafijnym? Ich odnalezienie na wirtualnych półkach właśnie stało się naprawdę łatwe. Najlepiej, jeśli samodzielnie się o tym przekonasz.

Wejdź do Strefy Niegrzecznych Książek >>

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami, możesz zapisać się na newsletter Strefy Niegrzecznych Książek. Wtedy raz na jakiś czas dostaniesz wiadomość, w której znajdziesz najgorętsze tytuły.

Na koniec szepnę Ci jeszcze, że przez najbliższy czas, do każdego zamówienia, w którym znajdzie się niegrzeczna książka, dostaniesz pakiet niegrzecznych zakładek gratis ❤️.Ruszyła Strefa Niegrzecznych Książek w TaniaKsiazka.pl