Serial Nowy Wspaniały Świat

Serial Nowy Wspaniały Świat to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Aldousa Huxleya. Ponadto powody do radości mają także wielbiciele produkcji, osadzonych w klimatach science fiction. Wszystko wskazuje na to, że premiera ekranizacji jednej z najgłośniejszych powieści pisarza zbliża się coraz większymi krokami. W związku z tym producenci postanowili wypuścić do sieci krótki filmik promujący. Nie jest to pełny zwiastun, jednak z pewnością zachwyci wszystkich fanów i zniecierpliwionych odbiorców. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial Nowy Wspaniały Świat

Serial Nowy Wspaniały Świat – kilka słów o produkcji i zapowiedź

Na małych ekranach widzowie będą mieli okazję zobaczyć w głównych rolach Aldena Ehrenreicha oraz Jessice Brown Findlay. Ponadto obok nich pojawią się również Demi Moor, która wcieli się w postać Lindy, a także: Harry Lloyd, Hannah Johm-Kamen, Sem Mitsuji, Joseph Morgan, Nina Sosanya oraz Kylie Bunury. Produkcja jest realizowana na zlecenie amerykańskiej telewizji NBC, a jej premiera przewidywana jest na wakacje 2020 roku. Dokładniejsza data nie jest nam jeszcze znana. Jeśli tylko się to zmieni, od razu damy wam znać.

Tymczasem o czym opowiada sama historia? Akcja książki toczy się w 2541 lub 632 roku. W Republice Świata ludzie żyją w zgodzie z trzema ideami, reprezentowanymi przez słowa: Wspólność, Identyczność oraz Stabilność. W związku z tym członkowie społeczeństwa są kontrolowani już od początku swojego życia. Powstają poprzez sztuczne zapłodnienie lub klonowanie, następnie podlegają warunkowaniu genetycznemu oraz psychologicznemu. Tym samym stają się bezmyślnymi istotami, skrojonymi pod określone zadania. Do tego nie potrzebują uczuć wyższych. Społeczeństwo składa się z konsumentów idealnych, którzy do życia potrzebują jedynie prostych rozrywek dla mas, seksu lub narkotyków. Czy to właśnie tak wygląda prawdziwe szczęście i nowy, wspaniały świat?

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Serial Nowy Wspaniały Świat. Wszystkich zainteresowanych książką, która stała się inspiracją dla producentów, odsyłamy tutaj. Dajcie nam znać, czy czytaliście tę historię i co o niej myślicie!