Sitwa - kup na TaniaKsiazka.pl

Sitwa to już kolejny tom bestsellerowej serii pt. Karuzela polskiej autorki, Pauliny Świst. Książka w sprzedaży pojawi się już 30 października 2019 roku i przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury kryminalnej i sensacyjnej, z wyraźnymi erotycznymi wątkami. Ponieważ Paulina Świst zdobyła sobie grono wiernych czytelniczek dzięki niestandardowemu przedstawieniu adwokackiego świata, w którym nie brakuje ostrego seksu, namiętności i pokus. Wyraziste postacie, wartka akcja i niespodziewane zwroty akcji – to wszystko pokochały odbiorczynie. Poza tym grono fanów autorki stale się powiększa. W związku z tym, jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Sitwa - kup na TaniaKsiazka.pl

Sitwa – kilka słów o fabule

Michał Grosicki, funkcjonariusz CBŚ, służbowo rusza na Śląsk. Bohater tak dobrze wtapia się w przestępczy świat, że zostaje aresztowany przez prokuratora Zimnickiego. Jednak to dopiero początek spisku, w który zamieszane są dobrze znane postacie z Karuzeli, Orzeł i Olka. Tym samym wszystko wskazuje na to, że historia finansowych przekrętów wcale nie skończyła się wraz z ich ucieczką z kraju. Szybko bowiem okazuje się, że afera goni aferę, a stawka nieustannie rośnie.  Tym razem w grę wchodzą już nie tylko przekręty finansowe i wielka namiętność, ale też przemyt złota i afera kościelna. Poza tym czytelniczki mogą liczyć na gorącą atmosferę romansu.

Autorka, Paulina Świst, po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Zaskarbiła sobie zaufanie czytelniczek nietuzinkowym ujęciem tematu. W jej historiach od początku do końca coś się dzieje. Każdy ruch bohaterów, każdy gest i słowo mają tu znaczenie. W tych opowieściach nie ma przypadków, nie ma spotkań bez znaczenia. Jeśli zatem poszukujecie naprawdę wciągającej książki, a właściwie serii, która skutecznie wypełni jesienne wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie same, czego możecie spodziewać się po twórczości tej autorki.

Przypominamy, że najnowsza powieść pt. Sitwa z cyklu Karuzela będzie dostępna w sprzedaży od 30 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast pierwszy tom historii pt. Karuzela znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!