Smocza straż - Mistrz Igrzysk Tytanów Mistrz Igrzysk Tytanów

Mistrz Igrzysk Tytanów to już czwarta część trzymającej w napięciu serii fantasy dla młodzieży. Jeśli masz za sobą trzy poprzednie tomy cyklu Smocza Straż autorstwa amerykańskiego pisarza Brandona Mulla, koniecznie sięgnij po kontynuację tej niesamowitej opowieści. Już 4 czerwca ponownie będziesz mógł zajrzeć do świata, w którym rządzą smoki. Jesteś gotowy na niezapomniane przygody u boku ciekawych bohaterów i fantastycznych stworzeń?

Smocza Straż. Mistrz Igrzysk Tytanów Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Smocza straż. Mistrz Igrzysk Tytanów – 4. tom serii fantasy od Brandona Mulla

Fantastyczna seria Smocza Straż jest kontynuacją bestsellerowego cyklu dla dzieci i młodzieży Brandona Mulla, Baśniobór. Do tej pory ukazały się już:

W czwartym tomie zatytułowanym Mistrz Igrzysk Tytanów  starcie ze smokami przybiera na sile. Zwycięstwo z tymi potężnymi bestiami jest niewyobrażalnie trudne, dlatego chcąc myśleć o jakichkolwiek szansach na wygraną bitwę, pomocy trzeba poszukać pomocy w Dolinie Tytanów. Miejsce to jest smoczym azylem, które zdecydowanie różni się od innych tego typu miejsc, gdzie smoki trzyma się w niewoli. W Dolinie tej znajduje się również tytułowa arena Igrzysk Tytanów. Walk, które się na niej odbywają dogląda pewien demon o imieniu Humbugl. To on ukradł Sethowi wspomnienia! Seth całe swoje wysiłki skieruje na tym, by teraz je odzyskać. Nie zapomni jednak o najważniejszym. O tym, że trwa walka ze smokami i trzeba w końcu znaleźć skuteczny sposób na to, by te dzikie i nieposkromione stworzenia nie pochłonęły całego świata,

Kto okaże się wielkim wygranym: smoki czy olbrzymy? Czy Kendra może okazać zaufanie Sethowi? Kto pozostanie przyjacielem, a kto okaże się wrogiem, który czeka, by wbić nóż w plecy? Chcąc przeżyć i uratować świat, główni bohaterowie będą musieli być niezwykle czujni i zdeterminowani. Zbierasz siły, by im towarzyszyć w tej trudnej misji?

****

Premiera książki Brandona Mulla Mistrz Igrzysk Tytanów na półkach księgarni pojawi się już 4 czerwca. Nie musisz jednak zwlekać z zamówieniem swojego egzemplarza. Przedpremierowo możesz zrobić to w tym miejscu. Cała seria Smocza Straż dostępna jest natomiast pod tym linkiem, a cykl Baśniobór tutaj.

Zobacz także: