Srebrne skrzydła - nowa książka Camilli Läckberg. Zapowiedź

Camilla Läckberg, królowa szwedzkiego kryminału, ma dla swoich czytelników nową książkę! Jej najnowszy thriller psychologiczny pt. Srebrne skrzydła pojawi się na półkach polskich księgarń we wrześniu. To już druga (po bestsellerowej Złotej klatce) książka z serii Faye.

Srebrne skrzydła - nowa książka Camilli Läckberg. Zapowiedź

Gdy w poprzedniej powieści Camilli Läckberg poznaliśmy żyjącą w tytułowej złotej klatce Faye, kobieta musiała dowiedzieć się, co stało się z jej mężem i córką, którzy zaginęli w tajemniczych okolicznościach… Co tym razem pisarka zgotuje swojej bohaterce?

Srebrne skrzydła, nowa książka Camilli Läckberg – zarys fabuły

Jeżeli lekturę Złotej klatki skończyliście z lekkim poczuciem niedosytu, to teraz będziecie mieć okazję, żeby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy Faye.

Faye ma wrażenie, że odzyskuje kontrolę nad własnym życiem. Jack, aktualnie eksmąż, siedzi w więzieniu, a ona próbuje zacząć od nowa za granicą.

W końcu ma możliwość, żeby skupić się na swojej karierze zawodowej i z powodzeniem prowadzi firmę kosmetyczną o jakże znaczącej nazwie Revenge. Przedsiębiorstwo z dnia na dzień odnosi nowe sukcesy i nawet jest szansa, że produkty marki zostaną wprowadzone na rynek amerykański. Wydaje się, że wielki sukces Faye ma w zasięgu ręki, a wszystko, co najgorsze już za nią.

Srebrne skrzydła - sprawdź >

Tylko że ktoś postanowił jej przeszkodzić i zrobi wszystko, żeby przejąć Revenge. Szybko okazuje się, że próby przejęcia to tylko środek do celu, którym jest zaszkodzenie Faye nie tylko w ekonomicznym stopniu. Kobieta i jej najbliżsi są w niebezpieczeństwie. Bohaterka powieści zostanie zmuszona, żeby wrócić do Sztokholmu i walczyć o uratowanie czegoś znacznie więcej, niż firmy.

W nowej książce Camilla Läckberg pisze między innymi o sile kobiecej zemsty…

Srebrne skrzydła, najnowszy thriller psychologiczny od bestsellerowej szwedzkiej autorki, pojawi się w księgarniach 19 września. Zatem ci z Was, którzy jeszcze nie czytali Złotej klatki, mają prawie całe lato, żeby nadrobić czytelnicze zaległości.

Srebrne skrzydła możecie już zamówić w przedsprzedaży. Książkę jest w tym miejscu