Star Wars: The High Republic nowe książki

Nie tak znowuż dawno temu, i w całkiem bliskiej – bo naszej – galaktyce odbyła się iście kosmiczna premiera! O czym mowa? Oczywiście chodzi o Star Wars: The High Republic – nowe książki z uniwersum Gwiezdnych Wojen podbiły listy bestsellerów The New York Times. A to oznacza, że Moc w czytelnikach nie słabnie! Jakie historie tym razem przedstawiają nam twórcy?

Star Wars: The High Republic nowe książki

Star Wars: The High Republic – nowe książki

Oś fabularna nowych książek skupia się na wydarzeniach, które rozgrywały się setki lat przed pojawieniem się Skywalkerów. To czasy świetności Republiki, w których rycerze Jedi dumnie stoją na straży jej bezpieczeństwa i pokoju. Czytelnicy będą mieli okazję poznać nowych, nieustraszonych i szlachetnych bohaterów z różnych zakątków galaktyki.

Fanów sagi czeka prawdziwa, wielowymiarowa uczta! Nowe wydawnictwa obejmują bowiem nie tylko książki fabularne, ale także powieści graficzne oraz komiksy. Wśród nowości i zapowiedzi z serii Star Wars: The High Republic znalazły się zarówno powieści dla dorosłych czytelników, jak i książki z gatunku young adults oraz książki dla dzieci.

Chodzą słuchy, że Disney z czasem zaproponuje odbiorcom także gry na komputery i konsole oraz filmy osadzone w rzeczywistości High Republic.

Gwiezdne Wojny w nowych odsłonach

Zapowiada się seria z wielkim rozmachem! Więcej informacji o nowych postaciach, wątkach fabularnych, planach wydawniczych i innych smaczkach znajdziecie w filmie poniżej:

Jeśli jesteście fanami kultowej sagi, to koniecznie miejcie oczy i uszy otwarte, bo smakowite premiery zaplanowane są na cały 2021 rok!

Niestety, póki co nie wiadomo, czy (i jeśli tak, to kiedy) publikacje z serii Star Wars: The High Republic zostaną wydane w języku polskim.

Ale, ale! Na rodzimym rynku wydawniczym nie brakuje gratek z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jeśli więc macie ochotę zanurzyć się w kosmicznym klimacie kultowej sagi, sięgnijcie po książki, komiksy i gadżety, które znajdziecie TUTAJ>>

Niech Moc będzie z Wami!

Zobacz także: