Strażnik ognia już w sprzedaży - kup na TaniaKsiazka.pl

Strażnik ognia to książka, która ukazała się na polskim rynku pod naszym patronatem. I jesteśmy z tego szczególnie dumni, ponieważ należy ona do słynnej serii Rick Riordan Przedstawia. Tym samym, jeśli poszukujecie czegoś, po co naprawdę warto sięgnąć, trafiliście idealnie. Powieść ta przypadnie do gustu szczególnie każdemu, kto interesuje się literaturą fantasy. Czekacie na nieziemską przygodę i porywającą historię? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Na zachętę, na samym końcu, umieściliśmy również fragment książki.  Sprawdźcie sami!

Strażnik ognia już w sprzedaży - kup na TaniaKsiazka.pl

Strażnik ognia już w sprzedaży – kilka słów o fabule książki

Zane Obispo prowadzi nowe, życie na pięknej, ustronnej tropikalnej wyspie. Otoczony rodziną i przyjaciółmi, czy mógłby oczekiwać czegoś lepszego? Jednocześnie bohater frustruje się faktem, iż nie potrafi kontrolować niedawno uzyskanych mocy, związanych z ogniem. Odziedziczył je po ojcu, majańskim bogu Hurakanie, który przebywa teraz w więziennej celi. Ponadto między nim, a jego psem, zapanował bolesny dystans, odkąd Rosie stała się ogarem piekielnym. Zane nie ma też pojęcia, jak sobie poradzić z uczuciem, które żywi do zmiennokształtnej Brooks.

Jednak wszystkie te zmartwienia chłopak musi odstawić na bok, by uratować z opresji Hurakana. Sprawa jednak nie jest taka prosta, bo w rzeczywistości wyspa, na której przebywa, to więzienie. A szanse na ucieczkę z niego są bardzo nikłe. Co gorsza, pisząc książkę o swoich niezbyt miłych przygodach z majańskimi bogami, Zane nieświadomie naraził na niebezpieczeństwo inne dzieci półboskiego pochodzenia. Tym samym, jeśli nie uda mu się odnaleźć ich przed bogami, zostaną schwytane i zabite. Już wkrótce Zane stanie przed niemożliwym wyborem: uratować bogurodzonych czy swojego ojca, który jest w większym niebezpieczeństwie, niż się zdawało.

Przypominamy, że książka pt. Strażnik ognia jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś pozycję pod naszym patronatem znajdziecie tutaj. Tymczasem łapcie fragment powieści. Jeszcze raz pozycję tę polecamy gorąco każdemu miłośnikowi literatury fantasy i książek przygodowych. Koniecznie to sprawdźcie i dajcie nam znać jak Wasze wrażenia!