Świadoma mama - kup na TaniaKsiazka.pl

Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady to najnowsza książka Małgorzaty Rozenek-Majdan, która w sprzedaży będzie dostępna już od 5 maja 2020 roku. To propozycja idealna dla każdej kobiety, spodziewającej się dziecka. Poza tym to również fantastyczny poradnik dla każdego, kto właśnie planuje powiększenie rodziny. Ponieważ czytelnicy znajdą tu mnóstwo porad i konkretnych wskazówek. A do tego słowa, które dodadzą sił i otuchy w chwilach zwątpienia. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po najnowszej publikacji perfekcyjnej pani domu? Sprawdźcie!

Świadoma mama - kup na TaniaKsiazka.pl

Świadoma mama – kilka słów o poradniku

Małgorzaty Rozenek-Majdan z pomocą znanych specjalistów obala mity, które od rat narosły wokół ciąży. Takie, które od lat przynoszą kobietom tylko dezinformację i niepotrzebnie je straszą. W związku z tym czytelnicy znajdą tu aż czternaście rozmów z wybitnymi specjalistami z najróżniejszych dziedzin. Tym samym nie zabraknie tu głosu lekarzy ginekologów, położników, specjalistów od niepłodności, hematologa, psychologa, dietetyka, trenera personalnego czy stylisty. Wszyscy odpowiadają na trudne pytania, ponieważ w tej publikacji nie ma „niewłaściwych” tematów. Informacje naukowe i porady psychologiczne pozwalają zmierzyć się z wymagającym czasem ciąży, tematem niepłodności czy traumy po poronieniu.

Poza tym nie zabraknie tu szczerych wyznań autorki, która opowiada o tym, jak być silną, kiedy czasem dusza rozpada się na kawałki. Podpowiada ona także, jak zmierzyć się z macierzyństwem i walczyć ze stereotypem Matki Polki. Dzięki radom i informacjom przyszłe mamy będą mogły udać się w podróż w głąb siebie i odnaleźć podczas porodu moc i siłę, które pozwolą im wydać dziecko na świat.

Do tego jasne i konkretne porady, przydatne w każdej ciąży. W związku z tym przeczytacie tu między innymi o badaniach prenatalnych i o tym, kiedy najlepiej je zrobić. Ponadto dowiecie się, jak cieszyć się wymarzoną ciążą bez panicznego stresu i strachu, że po raz kolejny ją utracicie. A także, jak prawidłowo się odżywiać i w jaki sposób można ćwiczyć podczas ciąży. A to oczywiście nie wszystko!

Przypominamy, że książka pt. Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady będzie dostępna od 5 maja bieżącego roku. Prezentowany dziś poradnik znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!