Świąteczne zapowiedzi książkowe część 2.

Tegoroczna jesień obfituje w świąteczne zapowiedzi książkowe! Ja sama naliczyłam ich ponad 40! Jeśli chciałabym przeczytać wszystkie, musiałabym wziąć miesięczny urlop – a na to raczej nie mam co liczyć! W poprzednim zestawieniu pokazałam Wam osiem świątecznych zapowiedzi od wydawnictwa Czwarta Strona – możecie przeczytać o nich tutaj >>

W tym zestawieniu pokażę Wam inne książki o tematyce świątecznej, po które moim zdaniem warto sięgnąć. Zerknijcie więc na to, co wybrałam dla was i dla siebie!

Świąteczne zapowiedzi książkowe

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Uwierz w Mikołaja

Magdalena  Witkiewicz

Agnieszka chce spędzić Wigilię z babcią, ale ta ma inne plany. Zosia chciałaby mieć choinkę, jak ta w centrum handlowym, ale jej Wigilia zapowiada się zupełnie inaczej… Robert przyjmuje służbę w Święta – wszyscy mają rodziny – on jest samotny. Sam w wigilijny wieczór jest też starszy pan z siwą brodą, ale mu to nie przeszkadza. Jego żona ma aż nadto towarzystwa pensjonariuszy domu opieki. Jedna świąteczna opowieść, wielu bohaterów. I wiele marzeń do spełnienia. Bo może żeby pięknie spędzić Święta, trzeba uwierzyć w Mikołaja?

Premiera: 30.10.2019 r.

 

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Najcenniejszy podarunek

Klaudia Bianek

Święta powinny być radosnym i beztroskim czasem. Ale czy będą takie dla Oliwii, której rodzina zupełnie się rozpada? Odkąd jej mama wyjechała do Anglii, wszystko całkowicie się zmieniło. Dwudziestoletnia Oliwia musi szybko wydorośleć i zaopiekować się chorującym ojcem i młodszą siostrą. Nic nie zapowiada, że tej zimy jej życie może odmienić się na lepsze… Do momentu aż otrzymuje tajemniczy podarunek.

Premiera: 30.10.2019 r.

 

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Kamienica pod śniegiem

Dorota Kassjanowicz

Rozgrzewająca serce opowieść o mieszkańcach pewnej kamienicy, ich bliskich oraz nieznajomych, których losy zaskakująco się splatają. To między innymi kobieta na zakręcie, która musi wybierać między kilkoma adoratorami, młodzi duchem starsi państwo, rozczarowany kobietami samotny ojciec, skrywająca tajemnicę zabiegana matka i żona, pewny siebie biznesmen, niewierny mąż, nieśmiała poetka, zagadkowy kurier i rezolutny dziesięciolatek, postanawiający naprawić świat dorosłych.

Premiera: 30.10.2019 r.

Świąteczne zapowiedzi książkowe – co wybrać?

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Tylko raz w roku

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Po tym, jak jej rodzice postanowili się rozstać przy wigilijnym stole, myślała, że znienawidzi święta na zawsze. On nigdy ich nie lubił: sztywna, smutna matka, wykrochmalony, ręcznie tkany obrus i rodowe srebra… Ale tego roku los przygotował im prawdziwy gwiazdkowy cud. Przypadkowe spotkanie stało się początkiem uczucia, które zmieniło ich życie. Choć oboje nigdy wcześniej nikogo tak nie kochali, ich uczucie może się okazać nie dość silne w starciu z prozą życia i uprzedzeniami. Chyba że zdarzy się kolejny cud. W końcu kiedy, jeśli nie w Gwiazdkę?

Premiera: 30.10.2019 r.

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Dzień w którym cię poznałam

Magdalena Majcher

Maja ma pracę, za którą nie przepada, i męża, którego nawet nie lubi. Ma też marzenia i za mało odwagi, aby je spełniać. Kiedy jednak wygrywa w konkursie na najciekawszy pomysł na reportaż, a wydawnictwo wiąże duże nadzieje z jej książką, łapie wiatr w żagle i zaczyna wierzyć w to, że chcieć to móc. Wyjeżdża na kilka tygodni do Gdańska, gdzie zbiera materiały do książki, nie spodziewając się, że ten wyjazd odmieni całe jej życie. Czy powinniśmy rezygnować z miłości? Czy musimy dotrzymywać obietnic, które składaliśmy jako inni ludzie?

Premiera: 30.10.2019 r.

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Świąteczny sekret

Krystyna Mirek

Czy można oszukać przeznaczenie? Czy rodowa skaza może ujawnić się w czasie najpiękniejszych świąt w roku? W rodzinie Zosi wszystkie kobiety zakochiwały się w jednym typie mężczyzn. Przystojnym brunecie o pustym sercu! Taki był jej dziadek i ojciec, a także mąż starszej siostry. Zosia nie chce powtórzyć ich losu. Nie szuka miłości. Jednak przystojny brunet w najgorszym typie pojawi się na jej drodze sam, jakby ciągnięty niewidzialną nicią przeznaczenia. Prosto ku zgubie. Czy los można odwrócić? Czy Zosi uda się uchronić przed powtórzeniem błędów mamy?

Premiera: 30.10.2019 r.

Świąteczne zapowiedzi książkowe – to naprawdę trudny wybór!

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Magiczna podróż

Kasia Bulicz-Kasprzak

Zimowego wieczoru Małgorzata znajduje zagubionego psa. Nie wiedząc co zrobić, prowadzi go do sklepu zoologicznego. W ten sposób przecinają się drogi trzech kobiet: Małgorzaty, która przyprowadziła psa, Beaty, kupującej właśnie karmę dla kota i Alicji, pracownicy sklepu. Wspólna troska o los zwierzaka jednoczy kobiety. Pies ląduje u Małgorzaty bo tylko ona może go zabrać do domu, ale wszystkie z wielkim zaangażowaniem poszukują właściciela. Okazuje się, że jest nim czteroletni chłopczyk. Kobiety postanawiają odwieźć zwierzaka do domu na święta.

Premiera: 30.10.2019 r.

Świąteczne zapowiedzi kupisz już teraz na www.taniaksiazka.pl >>Miłość z widokiem na Śnieżkę

Agnieszka Olejnik, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz, Dorota Milli, Magdalena Majcher, Tomasz Kieres, Anna H Niemczynow, Ilona Ciepał-Jaranowska

Zapraszamy na Wielki Bal Ducha Gór, który odbędzie się Hotelu Pod Skałą! Komu uda się wziąć udział w tej imprezie? Kto stoi za tym przedsięwzięciem? Osiem zaproszeń, osiem opowieści. Każde trafiło w inne miejsce – do rozgłośni radiowej, lokalnej telewizji, gminnej biblioteki publicznej… Czasami wystarczy się dobrze rozejrzeć. Może to właśnie tuż obok Ciebie skrywa się szansa na przeżycie czegoś niesamowitego? Wszystko się może zdarzyć! Nigdy nie wiemy dokąd doprowadzi nas los. Zapraszamy w piękną podróż do Karpacza, małego miasteczka u podnóża Śnieżki!

Premiera: 30.10.2019 r.

Świąteczne zapowiedzi to kuszące propozycje, ale jest ich tyle, ze trzeba wybrać mądrze, dlatego przychodzę z pomocą. Mam nadzieję, że moje zestawienia, choć trochę pomogły 🙂 I zdradzę coś jeszcze – to nie koniec! Niedługo przygotuję Wam kolejne świąteczne zapowiedzi, na które warto zwrócić uwagę!