The Mister E. L. James – nowe szczegóły!

The Mister - kup na TaniaKsiazka.plThe Mister E. L. James to bez wątpienia jedna z bardziej wyczekiwanych książkowych nowości. I trudno się dziwić, ponieważ twórczość E. L. James cieszy się ogromną popularnością wśród pań na całym świecie. To jej bowiem czytelniczki zawdzięczają słynną książkę pt. Pięćdziesiąt twarzy Greya oraz kilka innych, nawiązujących do głównych bohaterów. Erotyczny cykl i jego ekranizacje cieszą się do dziś dużym zainteresowaniem. Poza tym sama autorka przetarła szlaki we współczesnym gatunku literatury erotycznej. Tym samym na rynku książki można zauważyć nieustający napływ nowych tytułów, które opowiadają o gorących, namiętnych a często też pruderyjnych romansach. A każda z tych historii zyskuje ogromną rzeszę fanek. Nic więc dziwnego, że najnowsza książka mistrzyni gatunku, wywołuje sporo emocji i zniecierpliwienia. Jakiś czas temu pisaliśmy o zagranicznej premierze The Mister. Dziś mamy dla Was kilka nowych informacji, które ucieszą czytelniczki w Polsce.

The Mister E. L. James pojawi się także w Polsce!

Dobra informacja jest taka, że The Mister jeszcze w tym roku pojawi się także na polskim rynku, choć z lekkim opóźnieniem względem światowej premiery. Ponadto wiemy już, że książka w naszym kraju ujrzy światło dzienne pod szyldem wydawnictwa Sonia Draga. Premiera polskiego tytułu przewidywana jest na czerwiec tego roku. Tym samym czytelniczki mają sporo powodów do zadowolenia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, książka uprzyjemni odbiorczyniom akurat długie, letnie dni.

O czym zaś opowiada sama historia? Jej głównymi bohaterami są: angielski arystokrata Maxim Trevelyan i tajemnicza Alessia Demachi, która całkiem niedawno zawitała do Londynu. Jak łatwo się domyślić, będzie to niezwykle burzliwy i zarazem pełen namiętności związek. Maxim dziedziczy tytuł szlachecki, jednak ani trochę nie czuje się przygotowany do nowej roli. Sprawy nie ułatwia fakt, iż na horyzoncie pojawia się piękna i niezwykle tajemnicza Alessia. Bohater niestety nie wie zbyt wiele o dziewczynie. Domyśla się jedynie, iż skrywa ona sporo sekretów.

 Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na The Mister E. L. James w Polsce. Tymczasem wszystkie miłośniczki literatury erotycznej, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z twórczością pisarki, odsyłamy tutaj. Koniecznie dajcie nam znać, czy czekacie na nową książkę!