Thrillery książki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Thrillery książki to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników właśnie tego gatunku literackiego. Poza tym powody do zadowolenia mają także ci, którzy poszukują mrocznych i trzymających w napięciu historii. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie przede wszystkim gorące zapowiedzi, na które jeszcze chwilę trzeba będzie poczekać. Jest jednak też kilka nowości, cieszących się już ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Jedno jest pewne – jeśli szukacie nietuzinkowych opowieści, które zaskakują i wywołują niepokój, trafiliście idealnie. Koniecznie zatem sprawdźcie, na jakie powieści w najbliższym czasie warto zwrócić szczególną uwagę.

Thrillery książki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Thrillery książki – I kwartał 2020

Krwawy kwiat - kup na TaniaKsizka.pl

 Krwawy kwiat, tom pierwszy Trylogii oporu

Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy. Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę, która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności. Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, Sara postanawia się z nim spotkać.

Czy to możliwe, że jego śmierć była tylko częścią zaplanowanej intrygi? Jakie tajemnice skrywał przed córką?

Książka już dostępna.

 Nie patrz

Nie patrz - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Ewa, która na co dzień spełnia się jako szanowana psychoterapeutka. Jednak kobieta skrywa pewną  mroczną tajemnicę. I wie o niej tylko jedna osoba. Pewnego dnia bohaterka otrzymuje na instagramie wiadomość video od swojej byłej pacjentki, Martyny, która przebywa na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy kobieta odtwarza filmik, widzi w nim sceny, o których wolałaby zapomnieć.

Tylko Martyna wie doskonale, co Ewa zrobiła przed laty. Teraz grozi, że upubliczni nagranie, jeżeli lekarka nie pomoże jej w rozwiązaniu sprawy głośnego morderstwa sprzed kilku miesięcy. Tym samym Ewa doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że nie może odmówić. W miarę zgłębiania się w kryminalną sprawę odkrywa coraz więcej powiązań między śmiercią 40-letniego mężczyzny a swoją mroczną i bolesną przeszłością.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Thrillery książki – zobacz na TaniaKsiazka.pl I żyli długo i szczęśliwie

Naomi to nie do końca szczęśliwa mężatka: ma ukochaną córeczkę Prue, ale jej mąż Chris stał się ostatnio irytujący i nieobecny. Poza tym od dłuższego czasu nie mogą począć drugiego dziecka, którego Naomi pragnie. Gdy kobieta poznaje Seana, ojca innego dziecka ze żłobka Prue, zaczyna z nim niewinny flirt. Nie umie jednak oprzeć się urokowi mężczyzny, kiedy słyszy: „Powiedz mi, żebym sobie poszedł…”. Natychmiast żałuje swojej decyzji.

Wyrzuty sumienia męczą ją jeszcze bardziej, gdy odkrywa, że jest w ciąży. Nie wie, kto jest ojcem dziecka, ale zrobi wszystko, by chwila słabości nie zrujnowała jej dotychczasowego życia.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Obecność umarłych, czwarty tom serii z Davidem HunteremThrillery książki – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Osiem lat wcześniej wybitny antropolog sądowy – David Hunter – był członkiem ekipy dochodzeniowej, która prowadziła śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw. Schwytany wtedy mężczyzna przyznał się do zbrodni. Nie odnaleziono jednak zwłok ofiar, choć podejrzewano, że mogły być zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii.

Po latach koszmar zaczyna się od nowa. Ponieważ psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia i zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Ostatni - kup na TaniaKsiazka.plOstatni

Jon Keller, amerykański historyk, jedzie na konferencję naukową do Szwajcarii. Jednak trakcie tej podróży dowiaduje się, że świat się kończy. Ponieważ w Waszyngtonie i kilku światowych stolicach doszło do ataku nuklearnego. Podczas gdy gasną światła cywilizacji, mężczyzna zastanawia się, czy jego żona Nadia i ich dwie córki wciąż żyją. Poza tym Jon żałuje też, że zignorował ostatnią wiadomość od Nadii.

Oprócz bohatera, w hotelu, do którego dotarł, znajduje się jeszcze dwudziestu ocalałych. Z dala od najbliższego miasta walczą o przetrwanie. Pewnego dnia w zbiorniku na wodę pitną znajdują ciało dziewczynki. Oczywiste jest, że została zamordowana. A co więcej, zabójcą jest ktoś z mieszkańców hotelu.  Tym samym Jon zaczyna popadać w paranoję i na własną rękę próbuje prowadzić dochodzenie. Zrobi wszystko, by odnaleźć mordercę, nim ten ponownie zaatakuje. Jednak seria dziwnych samobójstw, tajemnicze zaginięcia i nadprzyrodzone zjawiska nie są sprzyjającymi okolicznościami. Czy powinien zaryzykować wydostanie się z hotelu? Można tylko mieć nadzieję, że apokalipsa będzie mniej przerażająca

Książka już dostępna.