Tom 2 serii Raven to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości J.L. Weil. Autorka specjalizuje się w książkach, które są zaliczane do gatunku Young Adult i New Adult. Jeśli zatem uwielbiacie takie powieści, koniecznie zapoznajcie się z tą pisarką. Zwłaszcza że Weil w błyskawicznym tempie osiągnęła międzynarodowy sukces i zyskała status bestsellerowej autorki USA Today.

Najnowsza książka pt. Czarna wrona będzie dostępna na polskim rynku od 17 sierpnia 2018 roku. A za co Czytelniczki na całym świecie pokochały Weil? Z pewnością za niepowtarzalny styl i rozmach historii, które dzieją się w fantastycznym świecie. Bez wątpienia jest to również zasługa bohaterek – wgadanych i zadziornych dziewczyn, które poradzą sobie w każdej sytuacji.

Tom 2 serii Raven – nowe wyzwania przed bohaterami

Główna bohaterka, Piper, próbuje zmierzyć się z konsekwencjami śmierci Rose. A jako jej następczyni, musi szybko odnaleźć się w nowej roli. Równie szybko dziewczyna powinna rozpocząć szkolenie, które pomoże jej przetrwać. Nad Raven Hollow wisi groźba wojny, a nie każdy przychylnie patrzy na Białego Kruka.

Aby zagwarantować bezpieczeństwo młodszemu bratu, bohaterka odsyła go do domu. Liczy, że w ten sposób uchroni go przed niebezpieczeństwem i zapewni sobie potrzebny czas na rozwijanie mocy. Wkrótce jednak na wyspie pojawia się ktoś, kogo nie powinno tu być. Dziewczyna stanie przed niełatwymi wyborami. Czy uda się jej stłumić uczucie do Zane’a? Czy zdecyduje się na ślub z jego bratem, aby w ten sposób zagwarantować pokój w ich świecie? I co z chmarą ptaków, krążących nad wyspą? Czy zwiastują poważne niebezpieczeństwo?

Przypominamy, że tom 2 serii Raven pojawi się na polskim rynku 17 sierpnia 2018 roku. Książkę pt. Czarna wrona znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom fantastycznych serii, skierowanych do dziewczyn. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością J.L. Weil, dzisiaj jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

Pierwszy tom serii pt. Biały kruk znajdziecie tutaj.