Odrobina słodyczy - kup na TaniaKsiazka.pl

Trzeci tom serii Bling to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Shari L. Tapscott. Książka pt. Odrobina słodyczy będzie dostępna na polskim rynku od 23 stycznia 2019 roku i przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury młodzieżowej. Powieści Tapscott cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Tym samym w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Nic w tym dziwnego, ponieważ autorka ma prawdziwy talent. Każdym kolejnym tytułem potwierdza, że jej literacki sukces to nie kwestia przypadku. Za co czytelniczki tak kochają jej twórczość? Z całą pewnością to zasługa doskonale skonstruowanej fabuły. I niezwykle wyraźnych bohaterów, którzy mają spore poczucie humoru oraz nieskończone pokłady energii. Zaintrygowane? Koniecznie sprawdźcie tę serię! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Trzeci tom serii BlingOdrobina słodyczy

Głowna bohaterka, Harper, w końcu przyznaje się do tego, że czuje coś do Brandona. Chłopaka, który był w niej zakochany już od wielu lat. Jest jednak mały problem. Ponieważ Brandon zaczął właśnie się z kimś spotykać. A wszystko po to, by zapomnieć o złamanym sercu i nieodwzajemnionej miłości.  W związku z tym Harper postanawia zatopić swój smutek w pasji, czyli wypiekach. Co więcej, postanawia zgłosić się do telewizyjnego show. I całkiem przypadkiem się składa, że jednym z sędziów jest tam Mason, całkiem niezłe ciacho. I od razu zwraca na nią uwagę.

Tym samym wszystko zdaje się iść bardzo dobrze. Jednak do czasu, aż Harper zostaje przydzielona do drużyny Sadie, pięknej partnerki Brandona. Mimo to bohaterka nie zamierza się poddawać i chce wygrać program. Nawet jeśli to oznacza zaprzyjaźnienie się z najgorszą rywalką.

Przypominamy, że trzeci tom serii Bling pt. Odrobina słodyczy będzie dostępny od 23 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe części serii. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.