Trzecia część do wszystkich chłopców

Trzecia część Do wszystkich chłopców, których kochałam to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji młodzieżowych. Ekranizacja serii, stworzonej przez amerykańską pisarkę Jenny Han, okazała się wielkim hitem Netflixa. Obecnie na platformie dostępne są dwie części, a widzowie z niecierpliwością oczekują na finał przygód sióstr Song i związanych z nimi chłopakami. Teraz w sieci pojawiły się informacje, że trzecia część produkcji będzie dostępna znacznie szybciej, niż początkowo przypuszczano. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Koniecznie zatem czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Trzecia część do wszystkich chłopców

Kadr z filmu Do wszystkich chłopców, źródło: Netflix.com

Trzecia część Do wszystkich chłopców – co wiemy?

Fani optymistycznie przewidują, że trzecia część pt. Do wszystkich chłopców, których kochała: zawsze i na zawsze na platformie Netflix pojawi się jeszcze w tym roku. Ponieważ jak zdradziła Lana Condor, wcielająca się w rolę głównej bohaterki, prace na planie właśnie dobiegło końca. Tymczasem sam gigant streamingowy na razie nie podaje dokładnej daty premiery. Ale jeśli zdjęcia faktycznie zostały zakończone, być może widzowie otrzymają finał produkcji pod koniec 2020 roku.

O czym powiada sama historia? Główną bohaterką jest nastolatka, Lara Jean (Lana Condor), która marzy o prawdziwej miłości. W dzieciństwie, aby poradzić sobie ze swoimi uczuciami, pisze listy do wszystkich chłopców, w których się zakochiwała. Nigdy jednak ich nie wysyła, a miłosne wyznania przechowuje w szafie. Pewnego dnia orientuje się, że jej młodsza siostra rozesłała listy do adresatów. Po licznych perypetiach z tym związanych, Lara Jean umawia się z Peterem Kavinskym (w tej roli Noah Centineo), a między nimi rodzi się prawdziwe uczucie. Tymczasem jeden z jej dawnych obiektów miłosnych postanawia jej odpisać, a nawet się z nią spotkać. To oznacza, że nad związkiem nastolatków zaczną zbierać się burzowe chmury. Jak ostatecznie potoczą się ich losy? Jeśli czytaliście książki, z pewnością już wszystko wiecie. Fani ekranizacji muszą na to rozwiązanie jeszcze chwilę poczekać.

Dajcie nam koniecznie znać, czy trzecia część Do wszystkich chłopców, których kochałam to produkcja, na którą czekacie z niecierpliwością. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książkami, odsyłamy tutaj.