Tylko przetrwaj noc Tylko przetrwaj noc Riley'a Sagera- zapowiedź Wydawnictwa Mova

Piszący pod pseudonimem Riley Sager autor takich bestsellerów New York Timesa, jak m.in. Wróć przed zmrokiem i Zamknij wszystkie drzwi, powraca z kolejną fascynującą powieścią! Jeśli lubicie nieoczywiste historie, nie przegapcie premiery thrillera Tylko przetrwaj noc, którą Wydawnictwo Mova zaplanowało na 10 sierpnia. 

Tylko przetrwaj noc na TaniaKsiazka.pl >>

Tylko przetrwaj noc Rileya Sagera – Dziewczyna. Morderca. Samochód.

Okładka książki Tylko przetrwaj noc Rileya Sagera przyciąga blaskiem samochodowych świateł. Na ciemnym tle między linijkami tytułu natomiast rysuje się jasny, złowróżbny napis: Tę podróż przeżyje wyłącznie jedno z nich. Kogo dotyczą te słowa?

Jest rok 1991, listopad. Prezydentem jest George H. W. Bush, a jedną z najpopularniejszych kapel – grunge’owa Nirvana. Studentka Charlie Jordan ucieka z uniwersytetu po śmierci swojej przyjaciółki. Za morderstwem stał Kampusowy Zabójca, który na swoim koncie ma już dwie ofiary. Dziewczyna nie zamierza być trzecia na tej krwawej liście. Wyrusza w pośpiechu, razem z tajemniczym Joshem, który w ogłoszeniu oferował transport w stronę Ohio. Mężczyzna jedzie do chorującego ojca. A przynajmniej tak mówi Charlie, która ma pewne wątpliwości co do prawdziwości jego słów. W tym obcym człowieku jest bowiem coś podejrzanego. Jego historia o tacie nie trzyma się kupy, poza tym dlaczego nie pozwala jej zajrzeć do bagażnika?

Jadąc z nim autostradą jednym samochodem zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem nie jest on człowiekiem, od którego tak panicznie pragnęła uciec – seryjnym mordercą z kampusu. Ma rację? Czy to może tylko jej wyobraźnia dopisała historię do niezrozumiałych faktów?

W trakcie podróży oboje pasażerów bawi się w kotka i myszkę, a scenerią tej gry są jedynie puste, spowite nocą drogi i parkingi oświetlone neonami. Nie ma smartfonów, z których można zadzwonić pod numer alarmowy. Na ratunek można liczyć jedynie korzystając z budki telefonicznej. Chcąc wyjść cało z tej sytuacji, Charlie ma tylko jedno zadanie – musi przetrwać noc.

Książkę Tylko przetrwaj noc zamówicie pod tym linkiem.

Czytaj także: