Ze złości - nowa książka Katarzyny Bondy! Zapowiedź

Znacie najnowszą serię kryminałów Katarzyny Bondy? Pierwszy tom cyklu powieści o detektywie Jakubie Sobieskim (O włos) pojawił się w księgarniach w marcu. Teraz nadszedł czas na kontynuację: Ze złości – nowa książka pisarki trafi w ręce czytelników już w sierpniu.Ze złości - nowa książka Katarzyny Bondy! Zapowiedź

Ze złości – nowa książka Katarzyny Bondy – „lepki, brudny kryminał”

W kasynie Warszawa Royal doszło do morderstwa. Jakie motywy doprowadziły do zbrodni – zemsta, złamane serce, chciwość? Kto pociągnął za spust? Sprawą zajmuje się detektyw Jakub Sobieski.

W życiu śledczego wiele się zmieniło. Mężczyzna porzucił myśl o powrocie do służby i założył własną agencję detektywistyczną. Ze ścieżki policyjnej kariery zeszła także Ada Kowalczyk, która postanowiła rozwinąć się w zawodzie prokuratora.

Losy dwójki bohaterów łączą się przy sprawie zabójstwa Mariusza Hussakowskiego, który został zastrzelony dwadzieścia lat wcześniej, także w kasynie Warszawa Royal. Za winną zbrodni uznano Anetę Bulandrę, którą skazano na karę więzienia. Kobieta od początku utrzymywała, że jest niewinna. Po niemal dwóch dekadach zwraca się o pomoc do Jakuba Sobieskiego.

Detektyw wkracza w świat pieniędzy, polityki, zbrodni i gęstych sieci wzajemnych powiązań. Zarówno obecni jak i byli właściciele kasyna nie są skorzy do pomocy. Kłamią, ukrywają wartościowe informacje i wydają się załatwiać swoje własne ciemne interesy, przy okazji wykorzystując co tego Sobieskiego.

Detektyw nie odpuszcza jednak pościgu za mordercą. Niestety czas nie działa na jego korzyść – szybko pojawiają się kolejne ofiary. Komu zależy na ich śmierci? Dlaczego zginął Hussakowski? Co naprawdę widziała jego żona i dlaczego oskarżyła Anetę?

Ze złości – kiedy premiera książki?

Premiera Ze złości jest zaplanowana na 10 sierpnia 2022 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.

Najnowszy kryminał Katarzyny Bondy już teraz przedpremierowo możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: