Nie ufaj mu Remigiusza Mroza - nowa książka już w lipcu! Nie ufaj mu Remigiusza Mroza

Dwa miesiące po premierze powieści pt. Obrazy z przeszłości w księgarniach pojawi się kolejna książka króla polskiego kryminału. Nie ufaj mu Remigiusza Mroza będzie można czytać już od 27 lipca! To na pewno ucieszy fanów pisarza, zwłaszcza tych, którzy polubili Inę Kobryn, znaną z powieści Wybaczam Ci. Najnowsza książka to bowiem drugi tom serii, w której to ona jest główną bohaterką. 

Nie ufaj mu Remigiusza Mroza

Nie ufaj mu Remigiusza Mroza

Thriller sensacyjny z wątkiem kryminalnym Nie ufaj mu Remigiusza Mroza przedstawi wydarzenia, które dzieli rok od momentu, kiedy to życie Iny Kobryn zmieniło się nie do poznania. Zaburzona rzeczywistość dała jej się we znaki, ale teraz kobieta jest nareszcie gotowa, by ruszyć dalej, zostawiając za sobą traumatyczne przeżycia. Pomaga jej w tym nowo poznany mężczyzna, na którego tyle czekała. Przy nim czuje się bezpiecznie i jest pełna wiary, że tym razem czeka ją piękna przyszłość. Zwłaszcza że jej partner nie ma przed nią żadnych sekretów.

W czasie gdy Ina układa sobie życie, jej siostra również idzie naprzód. Przygotowuje się bowiem do ślubu z Gracjanem Pabstem, który nareszcie oświadczył się jej po wielu latach zwlekania. I w zasadzie wygląda na to, że wszystko cudownie się układa. Niestety jednak do momentu, gdy siostra otrzymuje wiadomość o enigmatycznej treści: „nie ufaj mu”. Czy to możliwe, że Gracjan ma przed nią jakieś tajemnice i skrywa upiory przeszłości? Czy na pewno jest tym, za kogo się podaje?

Ina z siostrą muszą stawić czoła faktom. Nie wszystko bowiem w ich życiu jest takie, jak do tej pory myślały…

***

Książkę Nie ufaj mu Remigiusz Mroza zamówicie w tym miejscu. Pierwszą część serii o Inie Kobryn, Wybaczam ci dostaniecie natomiast pod tym linkiem. Jak myślicie, kiedy wyjdzie kolejna książka pisarza? 😉

Czytaj także: