ThrillerZapowiedzi i nowości

Brakujący element – nowa książka Cobena. Zapowiedź

Brakujący element - nowa książka Cobena

Wilde – tak nazwano małego chłopca, który samotnie błąkał się po lesie. Dziecko było dzikie, nic o sobie nie mówiło, nikt nie zgłaszał jego zaginięcia. Po latach dorosły Wilde próbuje odkryć prawdę o swojej przeszłości. Tę historię poznaliśmy w thrillerze pt. Chłopiec z lasu. Teraz nadszedł czas na ciąg dalszy! Kontynuacja losów Wilde’go to Brakujący element – nowa książka Cobena już niedługo pojawi się w księgarniach. Co przygotował dla czytelników mistrz emocjonujących opowieści?

Brakujący element - nowa książka CobenaBrakujący element – nowa książka Cobena

Wilde’go nadal dręczy niepewność związana z jego nieznanym pochodzeniem. Z tego powodu mężczyzna decyduje się zarejestrować na jednej ze stron internetowych, na której ludzie dzielą się informacjami pomagającymi odnaleźć się spokrewnionym ze sobą osobom. Ma nadzieję, że tym sposobem dowie się czegoś więcej o swojej przeszłości i rodzinie.

Niedługo po tym Wilde ma szansę poznać swojego biologicznego ojca. Niestety spotkanie nie idzie po myśli poszukującego korzeni mężczyzny – Wilde ma jeszcze więcej wątpliwości.

Tymczasem niespodziewanie okazuje się także, że jednym z krewnych Wildego jest Peter Bennett — znany z popularnego TV show. Gwiazdor zmaga się z problemami osobistymi i jest ofiarą internetowego hejtu. Zaintrygowany Wilde postanawia zająć się śledztwem w sprawie Bennetta. Szybko przekonuje się, że świat show-biznesu skrywa mroczne tajemnice.

Brakujący element Harlan Coben

Brakujący element – kontynuacja Chłopca z lasu. Kiedy premiera książki?

Premiera Brakującego elementu jest zaplanowana na 13 lipca 2022 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros.

Najnowszy thriller Harlana Cobena znajdziecie POD TYM LINKIEM.

***

Na koniec pytanie do Was. Czytaliście już Chłopca z lasu? Czekacie na kontynuację tej historii? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz także: