W kręgach władzy 2

Większość bezwzględna - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Czy przeczytaliście już Czarną Madonnę Remigiusza Mroza? Jeżeli tak, z pewnością ucieszy Was fakt, że autor powrócił także do swoich najbardziej znanych, bestsellerowych serii. Niedawno premierę miała książka Oskarżenie (wrzesień), szósty tom przygód z Chyłką w roli głównej, jeszcze wcześniej Deniwelacja z cyklu z komisarzem Forstem (tom 4 – maj), a teraz na 8 listopada zaplanowana jest kolejna książka z serii W kręgach władzy, zatytułowana: Większość bezwzględna. Jednymi słowy, ku uciesze fanów, Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa. Sprawdźcie, o czym będzie W kręgach władzy 2, kolejny tom z serii z Darią Seydą.

Powiązane: NOWA KSIĄŻKA MROZA JUŻ 19 LIPCA! O CZYM BĘDZIE?

W kręgach władzy 2 – wracamy do świata polityki

Być może Inspiracją dla serii W kręgach władzy były zawirowania, polityczno-konstytucyjno-legislacyjne, jakie obserwujemy ostatnio na polskiej scenie politycznej. Remigiusz Mróz z bardziej znanego dla siebie środowiska prawniczego przeniósł akcję swoich książek na scenę polityczną. W pierwszej części poznaliśmy Marszałek  Sejmu Darię Seydę, która pewnego dnia zrozumiała, że stała się elementem pewnej gry politycznej.

Nóż

Teraz ponownie wracamy do tej bohaterki. Obecnie piastuje ona niezwykle ważne stanowisko, mianowicie jest prezydentem kraju. Jednakże, zamiast cieszyć się przywilejami i zaszczytami, kobieta dźwiga na ramionach wiele zmartwień, w tym realną groźbę zamachu. Ostrzeżenie o możliwym ataku terrorystycznym nie pochodzi jednak ze sprzyjających pani prezydent źródeł, tylko ze środowiska przeciwników politycznych i to w dodatku na arenie międzynarodowej. Jakby tego było mało, prezydentura Seydy może być zagrożona. Wszystkie te elementy sprawiają, że w życie kobiety, jak i całego państwa wkrada się chaos, a kiedy pojawią się jego pierwsze skutki, hieny ruszają na żer.

Powiązane: JOANNA CHYŁKA TOM 6. JUŻ WE WRZEŚNIU?

Co dalej Panie Remigiuszu?

Remigiusz Mróz jest niewątpliwie jednym z najbardziej cenionych polskich autorów kryminałów. Słynie nie tylko z pisania interesujących i niezwykle wciągających serii kryminalnych, ale także z tego, że jego książki ukazują się na rynku w zawrotnym tempie. Tak, więc czekamy na kolejne książki, tym razem może coś z Wysp Owczych?

Na kontynuację, której serii teraz czekacie? Panie Remigiuszu prosimy, o jakieś podpowiedzi. 🙂