W mroku płytkich kłamstw - thriller dla młodzieży. Zapowiedź Wydawnictwa Young W mroku płytkich kłamstw

Jeśli czekaliście na powieść dla młodzieży, która łączy w sobie cechy thrillera z wątkami paranormalnymi, to koniecznie musicie sięgnąć po debiut Ginny Myers Sain. Wciągającą i pełną tajemnic książkę pt. W mroku płytkich kłamstw będziecie mogli przeczytać już za chwilę. Nakładem Wydawnictwa Young pojawi się w księgarniach 7 września.

W mroku płytkich kłamstw na TaniaKsiazka.pl >>

W mroku płytkich kłamstw – thriller dla młodzieży

W mroku płytkich kłamstw zabiera nas do La Cachette w Luizjanie. To malutkie miasteczko pełne jasnowidzów i magii. Nie jest to zatem dobre miejsce dla tych, którzy mają coś do ukrycia. Tu prawda zawsze wychodzi na jaw. Okaże się jednak, że niektóre kłamstwa mogą tu spać spokojnie…

Z La Cachette pochodzi Grey. Dziewczyna teraz przyjeżdża w rodzinne strony tylko na wakacje, ale uwielbia je. A przynajmniej tak było kiedyś, bo teraz już chyba wszystko się zmieni. Po nagłym zniknięciu jej najlepszej przyjaciółki nikt bowiem nie chce powiedzieć jej prawdy na temat nocy, kiedy do tego doszło. To ciekawe, że żaden mieszkaniec La Cachette nie wie, co się stało z Elorą. Przecież tutaj wszyscy, oprócz Grey, mają magiczne zdolności, które można wykorzystać, by dojść do prawdy. Na pewno coś przed nią ukrywają!

Pewnego dnia w miasteczku zjawia się tajemniczy nieznajomy. Jego obecność uświadamia Grey, że przeszłość jej rodzinnej miejscowości jest pełna mroku. O wiele bardziej niebezpieczna niż do tej pory myślała. Dziewczyna nie wie już komu może ufać, a od kogo trzymać się z daleka. Jednak nie zamierza odpuścić i za wszelką cenę pragnie dowiedzieć się, co się stało z bliską jej osobą. Jak to możliwe, że przyjaciółka nagle zniknęła bez śladu?

***

Jeśli z fascynacją czytaliście takie książki jak Ktoś z nas kłamie czy Dwoje dochowa tajemnicy autorstwa Karen McManus lub Uprowadzone i Uwikłana Natashy Preston, koniecznie sięgnięcie po W mroku płytkich kłamstw. Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Czytajcie także: