Wakacyjne kryminały

Wakacyjne kryminały to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników gatunku. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele wszelkiej maści thrillerów i pozycji sensacyjnych. Wśród prezentowanych dziś książek znajdziecie nie tylko gorące nowości, które już od jakiegoś czasu są dostępne na naszym rynku. To także kilka propozycji, na które czeka mnóstwo odbiorców w Polsce. Tym samym traficie tu na międzynarodowe hity i głośne bestsellery. W związku z tym, jeśli do tej pory zastanawialiście się, po jakie historie sięgnąć tego lata, koniecznie sprawdźcie nasze dzisiejsze zestawienie. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający czytelnik znajdzie tu coś dla siebie!

Wakacyjne kryminały - sprawdź na TaniaKsiazka.plWakacyjne kryminały – Mroczne szepty

Okazuje się, że pomiędzy znieczuleniem a przebudzeniem, są jeszcze mroczne szepty. A co jeśli tylko jedna osoba potrafi się w nie wsłuchać i odkryć przerażającą prawdę?

Główną bohaterką powieści jest Megan Wright, psychoterapeutka. Pewnego dnia, podczas hipnozy, pacjentka wyjawia jej, że jest ofiarą molestowania i psychicznych tortur ze strony ginekologa. W związku z tym kobieta postanawia zbadać tę podejrzaną sprawę. Jest niezwykle zdeterminowana, ale równocześnie wiąże ja tajemnica lekarska. Tym samym Wright musi stawić czoło niebezpieczeństwu i podjąć nierówną walkę ze zdeprawowanym lekarzem. Czy ma ona jakiekolwiek szanse, by położyć kres bezwzględnym praktykom i ocalić inne kobiety?

Ten wstrząsający thriller medyczny ma swoje źródło w prawdziwych zdarzeniach.

Książka jest już dostępna.

Wakacyjne kryminały – I sprawisz, że wrócę do prochu

Na Starym Mieście giną młode kobiety, które spotyka makabryczna śmierć. Na drugim krańcu miasta student I sprawisz że wrócę do prochu - zobacz na TaniaKsiazka.plmedycyny, Will Raven, rozpoczyna asystenturę u znanego i błyskotliwego doktora Simpsona.

Pacjenci Simpsona wywodzą się z najbogatszych i najuboższych kręgów podzielonego miasta. Dom lekarza jest nietypowy, ponieważ odwiedzają go luminarze i prowadzi się tam śmiałe eksperymenty z nowej dziedziny medycznej, jaką jest anestezja. W domu tym Raven poznaje Sarę Fisher. Pokojówkę i pielęgniarkę obdarzoną intuicją, która uniemożliwia jej przychylne traktowanie przybysza. Sara jest równie inteligentna, jak Raven, ale nie cieszy się takimi jak on przywilejami i nie może studiować medycyny. Każde z nich ma własne powody, by przyjrzeć się dokładniej podejrzanym zgonom w mieście. A tym samym chcąc nie chcąc, zagłębiają się razem w mroczny półświatek Edynburga.

Książka dostępna od 24 lipca 2019 roku.

Wakacyjne kryminały – Klatka, trzeci tom serii Reykjavik Noir

Wakacyjne kryminały - kup na TaniaKsiazka.plPo wyjściu na wolność Agla robi wszystko, żeby nie trafić z powrotem za kratki. Wkrótce grupa biznesmenów próbuje wplątać ją w oszustwo, które zakrawa na największe w historii. Tym samym Agla i jej była nemezis Maria, odkrywają, że stawka, jaką jest ich życie, rośnie z przerażającą prędkością.

Poza tym Sonja musi zmierzyć się z długoletnimi przeciwnikami, a baron narkotykowy Ingimar robi wszystko, aby chronić swoje przestępcze imperium. Śmiertelne zagrożenie dla Sonji i jej rodziny sprowadza ją z Londynu na Islandię, gdzie musi rozliczyć się ze swoimi przeciwnikami, jeśli chce pozostać przy życiu. Spotkają się w niespodziewanym i szokującym momencie, kiedy uświadomią sobie, że każdy siedzi na beczce prochu. We wstrząsającym crescendo narkotyki, polityka i duże pieniądze łączą się z miłością, pasją i morderstwem. Zwycięzca weźmie wszystko.

Książka dostępna od 14 sierpnia 2019 roku.

Wakacyjne kryminały – PandemiaPandemia - kup na TaniaKsiazka.pl

Młoda kobieta traci przytomność w nowojorskim metrze i umiera w karetce wiozącej ją do szpitala. Istnieje podejrzenie, że zmarła była nosicielką niebezpiecznego wirusa. Poza tym podczas sekcji zwłok Jack Stapleton odkrywa, że kobieta miała przeszczepione serce. A DNA narządu, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, jest identyczne z jej własnym. Kiedy umierają kolejne dwie osoby, Jack podejmuje wyścig z czasem. Ponieważ musi odkryć przyczynę zgonu, zanim śmiercionośny wirus zacznie zbierać swoje żniwo. Nie przypuszcza, że śledztwo zaprowadzi go tam, gdzie stawką będzie jego życie.

Książka dostępna od 2 lipca 2019 roku.

Wakacyjne kryminały – Teraz zaśniesz

Wakacyjne kryminały - zobacz na TaniaKsiazka.plAnna marzy o tym, by zasnąć. Ale wyniszczająca bezsenność, lęki i prześladujące ją wspomnienia tamtej straszliwej nocy sprawiają, że to niemożliwe. Gdyby tylko nie czuła się tak winna… Tym samym, aby uciec od dręczącej ją przeszłości, Anna przyjmuje posadę w hotelu na odległej szkockiej wyspie Rum. Kiedy jednak dołącza do niej siedmioro gości, to, co zdawało się ratunkiem przed światem, zamienia się w śmiertelnie przerażający koszmar. Każdy z gości, którzy zatrzymali się w hotelu Bay View, skrywa jakąś tajemnicę. Poza tym nikt nie mówi prawdy o tym, kim jest i dlaczego znalazł się w tym miejscu.

Wśród siedmiorga nieznajomych jest morderca. Ma innych na oku. Kto położy się spać, nigdy więcej się nie obudzi.

Książka dostępna od 3 lipca 2019 roku.

Wakacyjne kryminały – Zanim umarłamZanim umarłam - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Bohaterka przeżyła wypadek, ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć. Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu. Ponieważ z wypadku, którego nie powinna przeżyć, wyszła zaledwie lekko poobijana. Poza tym towarzyszy jej chwilowa utrata pamięci. Jednak rodzina nie podziela jej entuzjazmu. Mąż jest oziębły, a córka zachowuje się dziwnie. Kath wciąż zadaje sobie jedno pytanie: o czym jej nie mówią?

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Wakacyjne kryminały – Morderstwo ma motyw

Wakacyjne kryminały - kup na TaniaKsiazka.plTo klasyczny brytyjski kryminał w stylu Agathy Christie.

Kiedy Mordecai Tremaine wysiada z pociągu na stacji Dalmering, morderstwo jest ostatnią rzeczą, która kojarzy mu się z sielankowym krajobrazem. Okazuje się jednak, że ta urokliwa angielska miejscowość skrywa wiele tajemnic.

Próby do amatorskiego przedstawienia teatralnego pod tytułem „Morderstwo ma motyw” idą pełną parą. Lecz prawdziwy dramat rozgrywa się poza sceną. Ponieważ jedna z organizatorek spektaklu zostaje znaleziona martwa. W związku z tym, Tremaine, jako detektyw amator i gorliwy badacz ludzkiej natury, nie może się oprzeć pokusie, by pomóc policji w rozwiązaniu zagadki.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Wakacyjne kryminały – Niewinna żona

Dwadzieścia lat temu Dennis Danson został aresztowany i trafił do więzienia za brutalne morderstwo. Jego historia Niewinna żona - sprawdź na TaniaKsiazka.plstała się tematem filmu dokumentalnego, który rozpętał burzę w sieci. Internauci dążą do prawdy i uwolnienia niesłusznie skazanego człowieka. Mieszkająca w Anglii Samantha ma obsesję na punkcie sprawy Dennisa. Zaczyna korespondować z nim, dając się zwieść jego urokowi i pozornej życzliwości. Wkrótce potem postanawia porzucić dotychczasowe życie, by wyjść za niego za mąż i walczyć o to, by wyszedł na wolność.

Kiedy działania przynoszą zamierzony skutek, Samantha zaczyna odkrywać nowe szczegóły z jego życia, które stawiają niewinność jej męża pod znakiem zapytania.

Książka dostępna od 4 lipca 2019 roku.