Wszechświat w twojej dłoni - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Wszechświat w twojej dłoni to doskonała pozycja dla wszystkich, którzy choć trochę interesują się dziejami wszechświata. Dzięki tej lekturze przekonacie się, że aby przeżyć magiczną przygodę, wcale nie trzeba sięgać po powieści science fiction czy fantasy. Okazuje się, że literatura faktu ma również do zaproponowania mnóstwo ciekawych i fascynujących przeżyć. W dodatku dokonacie z nią nowych odkryć, które zdecydowanie Was wzbogacą o przydatną wiedzę.

Wszechświat w twojej dłoni – międzynarodowy bestseller już w Polsce!

Książka Wszechświat w twojej dłoni szturmem podbiła najważniejsze listy bestsellerów. W błyskawicznym tempie zgromadziła wokół siebie mnóstwo Czytelników, którzy od razu pokochali tę pozycję. Co takiego sprawia, że stała się ona fenomenem na tak ogromną skalę? Bez wątpienia jest to zasługa autora, o którym warto wspomnieć tu kilka słów. Christophe Galfard to uczeń samego Stephena Hawkinga. Tak, tak, tego mistrza, któremu zawdzięczamy takie pozycje jak Krótka historia czasu czy Teoria wszystkiego: powstanie i losy Wszechświata. Nie ma więc co się dziwić, że Galfard, wyfrunąwszy spod skrzydeł takiego nauczyciela, także osiągnął sukces.

Ktoś mógłby jednak zapytać: Po co sięgać po dzieło ucznia, skoro można sięgnąć po dzieło mistrza? W tym wypadku pędzimy już z odpowiedzią. Książka stworzona przez Galfarda to lektura przystępna dla każdego. Nieważne, czy dopiero zaczynacie przygodę z poznawaniem Wszechświata, czy jesteście już na zaawansowanym etapie. Ci pierwsi otrzymają jasne i przejrzyste informacje. Żadnych skomplikowanych wzorów czy terminów naukowych. Przystępna narracja i obrazowe wyjaśnienia to świetny początek, by nie zrazić duszy odkrywcy. Natomiast ci drudzy nie powinni obawiać się, że dostaną coś na kształt podręcznika szkolnego. Dzieło, które mamy przyjemność Wam dziś zaprezentować, pobudzi Waszą wyobraźnię na nowo i pozwoli spojrzeć na wiele znanych faktów z całkiem innej perspektywy.

Nie zwlekajcie ani minuty dłużej i koniecznie sprawdźcie, że fascynująca, kosmiczna przygoda jest na wyciągnięcie Waszej ręki. Książkę pt. Wszechświat w twojej dłoni, której autorem jest Christophe Galfard, znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!