Wybrańcy Roth - nowa książka już w styczniu! Wybrańcy Roth

Veronica Roth, autorka bestsellerowej serii Niezgodna, która podbiła serca czytelników na całym świecie, wraca z nową książką! Wybrańcy Roth to zapowiedź nowego cyklu. I znając jej talent pisarski, szykuje się kolejny sukces. Tym razem ma to być dylogia dla młodych dorosłych. Pierwsza część ukaże się już 13 stycznia 2021 roku! Czekasz? Przebierasz nóżkami? Spokojnie, możesz, nawet jeśli jesteś „nieco” starszym dorosłym ;).

 

Wybrańcy Roth Veronica Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wybrańcy Roth – pierwsza część nowej serii

Jeśli czytałeś jej cykl powieści science fiction pt. Niezgodna, to wiesz, że możesz się spodziewać niesamowitej historii. Pisarka bowiem w fenomenalny, niekonwencjonalny i pasjonujący sposób wraca do swoich korzeni. Tworząc nowy świat czerpie z najlepszych elementów takich gatunków, jak urban thriller, science fiction i fantasy. Misternie konstruuje bohaterkę, która jest silna i gotowa do poświęcenia. W walce o przyjaźń i miłość – na szali postawi wszystko.

Co ciekawe, Wybrańcy zaczynają się w dość przewrotny sposób. W taki, w jaki wszystkie inne powieści się zazwyczaj kończą – wielkim zwycięstwem dobra nad złem, triumfem głównych bohaterów nad potężnym antagonistą. I Przyznam szczerze, ze tak informacja mnie mocno zaintrygowała. Wracając jednak do książki –  tytułowi „wybrańcy” to piątka zwykłych nastolatków. Piętnaście lat przed pokonaniem przeciwnika, tajemnicze proroctwo wskazało ich do walki z Mrocznym. Potężną istotą siejącą zniszczenie w Ameryce, która równała z ziemią całe miasta i mordowała tysiące ludzi. Dzieciaki musiały poświęcić naprawdę wiele, by wygrać. Udało im się to i po upadku Mrocznego, wszystko wróciło do normalności. Dla wszystkich poza nimi…

Wydawać by się mogło, że w mając wykształcenie obejmujące jedynie magiczne zniszczenie, w spokojnym świecie przestaje się być potrzebnym. Czy jednak na pewno? Przecież to dopiero początek opowieści… zatem w ciemno przepowiadam, że dzieciaki na pewno jeszcze się przydadzą do jakiejś batalii z mrocznymi siłami. Ale dowiemy się tego tylko wtedy, gdy przeczytamy książkę Wybrańcy Roth.

W przedsprzedaży można ją już teraz zamówić w tym miejscu. A potem już tylko cierpliwie czekać do połowy stycznia, w pełnym spokoju, że nam jej nie zabraknie. 🙂Wybrańcy Roth Veronica Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Powiązane artykuły: