Zabijcie nudę z nowym hobby – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zabijcie nudę z nowym hobby i sprawdźcie, co można robić w wolnym czasie! Lato i wakacje oznaczają nieco więcej wolnego czasu w naszym zabieganym życiu. W związku z tym to doskonały moment, by rozpocząć wielką przygodę i zacząć robić coś, o czym być może marzyliście już od dawna. Wspinaczka? Jazda konno? A może coś bardziej przyziemnego jak bieganie lub trening siłowy? W tym zestawieniu coś dla siebie znajdą wszyscy miłośnicy poradników, nie tylko sportowych. Są tu propozycje idealne dla dzieci, jak i dorosłych – tak, by każdy w to lato mógł nauczyć się czegoś nowego. Do dzieła więc!

Zabijcie nudę z nowym hobby – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

fot. pixabay.com/ Free-Photos

Małgosia na 8a - kup na TaniaKsiazka.plZabijcie nudę z nowym hobby – Małgosia na 8a. Poradnik wspinaczki sportowej

W tym poradniku czytelnicy znajdą mnóstwo porad i wskazówek oraz ciekawostek na temat profesjonalnego sportu, widzianego zarówno oczami dziecka, jak i jego trenera. Podczas takiego treningu dzieci równomiernie rozwijają całe ciało, a dodatkowo wzmacniają pewność siebie. Warto tutaj również wspomnieć, że autorzy książki to Małgorzata Kurek, multimedalistka, która niejednokrotnie triumfowała na prestiżowych międzynarodowych zawodach. Jako jedyna Polka dwukrotnie wygrała zawody w formacie olimpijskim. I Sebastian Kurek, trener II klasy wspinaczki sportowej Polskiego Związku Alpinizmu, wspinacz, na co dzień prowadzący treningi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. A także Łukasz Gruszczyński, psycholog sportu i wspinacz, który prowadzi zajęcia z treningu mentalnego.

Książka dostępna od 31 lipca 2020 roku.

Zabijcie nudę z nowym hobby – Pod górę. Trening dla biegaczy i skiturowcówPod górę. Trening dla biegaczy i skiturowców - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Doskonały podręcznik dla sportowców, pragnących poprawić wyniki w sportach górskich. Znajdziecie tutaj porady m.in. na temat fizjologicznych podstaw treningu wytrzymałościowego czy informacje o prawidłowym sposobie przechodzenia od budowania wydolności tlenowej do osiągania założonego poziomu wytrzymałości tempowej. Ponadto nie zabraknie też podstawowej wiedzy o metodologii treningu wytrzymałościowego czy przykłady gotowych planów treningowych oraz sugestie dotyczące sporządzania własnego zindywidualizowanego programu.

Książka dostępna od 7 września 2020 roku.

Zabijcie nudę z nowym hobby – sprawdź na TaniaKsiazka.plZabijcie nudę z nowym hobby – Silniejszy każdego dnia

To biblia entuzjastów sportu opracowana dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoją formą. Tym samym znajdziecie w niej wszystko o budowaniu mięśni, poprawnej technice i zdrowej diecie. A to wszystko poparte historiami mistrzów. Są tu m.in. zapiski przygotowań Rossa Edgleya do bicia rekordów pod okiem najwybitniejszych sportowców z całego świata i pracy nad odblokowaniem nadludzkiego potencjału ciała. Możecie więc liczyć na merytoryczne porady oraz ogrom motywacji. A wszystko to zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Książka dostępna od 15 lipca 2020 roku.

Zabijcie nudę z nowym hobby – Jak uczyć dzieci jazdy konnejJak uczyć dzieci jazdy konnej - kup na TaniaKsiazka.pl

Autorki prezentują nowe podejście do nauki jazdy konnej dzieci, oparte na długoterminowym rozwoju wydolności sportowej. Uwzględniły też zarówno indywidualne możliwości każdego dziecka, jak i specyficzne wymogi, związane z uprawianiem jeździectwa. W związku z tym przeczytacie tutaj o rozwoju motorycznym, wydolności sportowej w jeździectwie czy roli instruktora w organizacji szkoleń dla dzieci.

Książka już dostępna.

Zabijcie nudę z nowym hobby – sprawdź na TaniaKsiazka.plZabijcie nudę z nowym hobby – Sztuka rysowania. Kaligrafia

Ten poradnik skierowany jest do początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli pięknego pisania. Znajdziecie tu informacje, dotyczące podstawowych materiałów i narzędzi do kaligrafowania i iluminowania, a także techniki pisania i rysowania liter wraz ze wskazówkami odnośnie do przyborów, przygotowania papieru, rozplanowania arkusza czy odległości między literami. Ponadto nie zabraknie też ponad 50 różnych krojów pisma wraz z ilustracjami, prezentującymi kolejne etapy pracy krok po kroku. Od teorii płynnie przejdziecie tu do praktyki.

Książka już dostępna.