Zapowiedzi fantasy styczeń 2023

Nowy rok oznacza zupełnie nowe fantastyczne przygody! Dlatego z myślą o fanach magicznych tytułów przygotowaliśmy zapowiedzi fantasy na styczeń 2023. Jakie tytuły znalazły się na liście? Sprawdźcie sami!

Książki Rzeka zaklęta szukaj na TaniaKsiazka.pl

Rzeka zaklęta

Jack Tamerlaine nie postawił stopy na Cadence od dziesięciu długich lat. Zamiast tego zadowalał się studiowaniem muzyki na uniwersytecie kontynentalnym, by zostać bardem. Nie planował powrotu, jednak kiedy z wyspy zaczęły znikać młode dziewczyny, Jack został wezwany do domu, by pomóc je odnaleźć. Adaira, dziedziczka wschodu i wróg Jacka z dzieciństwa, wie bowiem, że duchy odpowiadają tylko na muzykę barda. Ma więc nadzieję, że Jack zdoła je przywołać pieśnią, zachęcając do zwrotu zaginionych dziewcząt.

Jack i Adaira niechętnie ze sobą współpracują. Z czasem jednak odkrywają, że są lepszymi sojusznikami niż rywalami. Niemniej z każdą kolejną piosenką staje się jasne, że kłopoty z duchami są o wiele bardziej złowrogie, niż się początkowo spodziewali, a starszy, mroczniejszy sekret o Cadence czai się pod powierzchnią, grożąc zniszczeniem ich wszystkich.

PREMIERA: 11 stycznia 2023

Zapowiedzi fantasy styczeń 2023: Klątwa dla demona do kupienia na TaniaKsiazka.pl

Klątwa dla demona

Ktoś morduje magów, by utkać klątwę. Nawet Jagoda Wilczek nie potrafi powiedzieć ani na kogo, ani w jakim celu zostało rzucone przekleństwo. Wiedźma zostaje włączona w śledztwo WMM i szybko odkrywa, że morderca to dopiero początek jej problemów.

Czy Wilcza Jagoda ma szansę powstrzymać klątwę, skoro nie jest pewna, kto jest jej przyjacielem, a kto wrogiem?

PREMIERA: 11 stycznia 2023

Kryształowa korona. Przebudzenie powietrza. Tom 5 szukaj na TaniaKsiazka.pl

Kryształowa korona. Przebudzenie powietrza. Tom 5

Jeden krwiożerczy władca został obalony przez drugiego, rzucając cień śmierci na Imperium Solaris. Gdy świat ulegnie zmianom, nadejdzie czas próby kruchych sojuszy i zawiązywania nowych więzi.

Vhalla Yarl stoi na scenie przeznaczenia, gotów by stoczyć bitwę po raz ostatni. Walczy jako orędowniczka pokoju, ale kiedy zapadnie zmrok, czy będzie w stanie zapłacić cenę nowego świtu?

PREMIERA: 12 stycznia 2023

Zapowiedzi fantasy styczeń 2023: Dożywocie znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Dożywocie

Po bolesnym rozstaniu z kobietą (nie do) życia Konrad Romańczuk pragnie już tylko świętego spokoju. Marzy o ukończeniu debiutanckiej powieści i ruszeniu z kopyta z pisarską karierą. Dlatego, kiedy los nieoczekiwanie ześle mu spadek w postaci starego domu pośrodku niczego, dostrzeże w tym szansę na sielankę i spełnienie marzeń.

Konrad nie wie jednak, że święty spokój to ostatnie, na co w Lichotce może liczyć człowiek. Nieczłowiek zresztą też…

PREMIERA: 19 stycznia 2023

Książkę Polowanie. Alfa i Omega. Tom 2 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Polowanie. Alfa i Omega. Tom 2

Anna Latham nie wiedziała, jak skomplikowane może być życie, dopóki nie została wilkołakiem. I dopóki nie została sparowana z Charlesem Cornickiem, synem i egzekutorem Brana, przywódcy północnoamerykańskich wilkołaków, nie wiedziała, jakie to może być niebezpieczne…

Anna i Charles jadą właśnie szczyt, by przedstawić kontrowersyjną propozycję Brana, by wilki ujawniły się w końcu ludziom. Niemniej najbardziej przerażający Alfa w Europie jest zdecydowanie przeciwny planowi i wygląda na to, że ktoś inny też może być.

Kiedy Annę atakują wampiry, używając magii stada, mocy, z której powinny korzystać tylko wilkołaki, Charles i Anna muszą połączyć swoje talenty, aby wytropić tego, kto za tym wszystkim stoi lub zaryzykować utratę wszystkiego…

PREMIERA: 20 stycznia 2023Książki Virion. Legion. Szermierz Natchniony. Tom 3 szukaj na TaniaKsiazka.pl

Virion. Legion. Szermierz Natchniony. Tom 3

Upadek jest nieunikniony. Syrinx zostanie zdobyte i splądrowane, a głowa cesarza potoczy się po marmurowej posadzce. Nadchodzi czas, w którym cesarstwo pogrąży się w chaosie i zniknie z map świata.

Plan spiskowców jest doskonały i musi doprowadzić do takiego właśnie finału. Rozumie to nawet Taida. Virion również to rozumie. Tylko… postanowił nie przyjmować tego do wiadomości.

PREMIERA: 25 stycznia 2023

Gdzie miecze poniosą. Sztejer. Tom 3 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Gdzie miecze poniosą. Sztejer. Tom 3

Powroty do domu bywają niełatwe. Zwłaszcza gdy za twoją głowę wyznaczona zostaje nagroda. List gończy mówi: żywy bądź martwy. Za żywego lepiej płacą, ale motłoch lubi kaźnie. Tańsze to od cyrku czy teatru, a przynosi radość prostemu człowiekowi.

Czary, fałszywe wiedźmy, zaprzysiężeni bracia, srebro i krew. Oraz chciwość, która prowadzi do zbrodni. Nazywam się Vincent Sztejer, zabijam dla srebra i zapraszam was w kolejną podróż.

PREMIERA: 26 stycznia 2023

Zapowiedzi fantasy styczeń 2023 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Wiesz już, po którą książkę sięgniesz?
Wszystkie zapowiedzi fantasy na styczeń 2023 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl