Zapowiedzi kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zapowiedzi kryminalne to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników tego typu literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele książek, które kryją w sobie nutę sensacji i thrillerów. Jedno jest pewne. Wśród prezentowanych dziś tytułów nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie tu międzynarodowych bestsellerów, jak i rodzimych perełek. A ponieważ są to zapowiedzi, to doskonała okazja, by upolować coś zupełnie nowego do domowej biblioteczki. Sprawdźcie koniecznie to zestawienie i dajcie nam znać, czy któraś książka przypadła wam szczególnie do gustu!

Zapowiedzi kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Przekręt - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kryminalne – Przekręt, kolejna część z serii Karuzela

Olka wraca do Polski po tym, jak Orzeł zostaje aresztowany. Bohaterka liczy na pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten jednak stawia warunek – pomoże, ale tylko wtedy, kiedy Orłowski zgodzi się zeznawać. Może też załatwić zatrzymanemu status świadka koronnego. Jednak Orzeł w ogóle nie jest zainteresowany współpracą. Przed Olką trudne zadanie nakłonienia go do zmiany zdania.

W tym samym czasie Michał i Lilka we Wrocławiu zajmują się rozpracowywaniem sekty, przez którą przepuszczane są pieniądze Sitwy. Oboje nie mają jeszcze pojęcia, że pralnia pieniędzy to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Książka dostępna od 3 czerwca 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne – Zaśpiewaj mi kołysankęZaśpiewaj mi kołysankę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jest 1922 rok, kwiecień. W Poznaniu znika ośmiolatka, a policja nie ma żadnego tropu. Tak jakby dziewczyna po prostu rozpłynęła się w powietrzu. W tym samym czasie podkomisarz Antoni Fischer zajmuje się sprawą pewnego tajemniczego morderstwa. Wkrótce dociera do niego matka zaginionej. Kobieta mówi, że przysłała ją Greta. Trzynastolatka, którą kilka lat temu policjant przygarnął z sierocińca i traktował jak własną córkę. Ponieważ jej zdaniem tylko Fischer jest w stanie odnaleźć Zosię. Już wkrótce okazuje się, że sprawa zaginięcia może mieć związek z sutenerskim biznesem, działającym w Poznaniu, z którego korzystają wysocy rangą funkcjonariusze.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kryminalne – Dzień rozrachunku

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton. Uznany i odznaczony bohater II wojny światowej oraz głowa prominentnego rodu. Poza tym był po prostu dobrym chrześcijaninem, gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów. Z niewiadomych przyczyn pewnego dnia wcześnie rano pojechał do miasta i ze stoickim spokojem zastrzelił swojego przyjaciela, wielebnego Dextera Bella. Prawnikom, sędziom i ławie przysięgłych oznajmił jedynie: „Nie mam nic do powiedzenia”. Wszystko wskazywało na to, że nie bał się śmierci, a prawdziwy motyw zabierze ze sobą do grobu.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne – Grząska ziemia, kolejny tom Serii SzetlandzkiejGrząska ziemia - kup na TaniaKsiazka.pl

Szetlandzka zima odznacza się ulewnymi deszczami. To właśnie one spowodowały osunięcie się ziemi, która pędzi w dół zbocza. W tym samym czasie na pobliskim cmentarzu Jimmy Perez uczestniczy w pogrzebie i widzi całe zajście. Wszyscy zgromadzeni są pewni, że w domu nikt nie mieszkał. Mimo to bohater udaje się na oględziny. W zniszczonym wnętrzu odnajduje ciało kobiety, która miała na sobie jedwabną, czerwoną sukienkę. Strój, który zupełnie nie pasował do srogiej zimy. Już wkrótce śledztwo ujawnia, że kobieta była martwa, zanim osuwisko uderzyło w gospodarstwo.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kryminalne – Farma pereł

Na Południowym Pacyfiku jest wiele wysp i wysepek, gdzie rzadko zagląda ktoś z innych stron. W związku z tym ludzie żyją tu niemal w całkowitej izolacji. Taki żywot wiedzie właśnie Kiona, wraz z rodzeństwem i rodzicami. Życie dziewczyny płynie całkiem spokojnie, Każdego dnia nurkuje i dogląda perłopławów, bo wyspa jest tak naprawdę czymś w rodzaju perłowej farmy. Jej życie kompletnie się odmienia, kiedy morskie fale wyrzucają na brzeg żaglówkę z rannym mężczyzną na pokładzie. Tak rozpoczyna się historia, która toczy się przez pięć kolejnych lat i zahacza aż o cztery różne kontynenty.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne – ZjawaZjawa - kup na TaniaKsiazka.pl

Główny bohater, komisarz Eryk Deryło, właśnie tkwi w śpiączce. W związku z tym w jego umyśle przewijają się poszarpane sceny, z których trudno złożyć mu spójną całość. Tymczasem w Lublinie po raz kolejny dochodzi do wyjątkowo sadystycznych morderstw. Na biurko Tamary Haler trafiają zagadkowe zdjęcia zbrodni. Sprawca nazywa się „Fortografem” i sprytnie pogrywa sobie z policją, jak i całym społeczeństwem. Tym samym śledczy muszą podjąć szybkie i sprawne działania, by dopaść szaleńca, nim ten znajdzie kolejną ofiarę.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.