Zawsze i na zawsze - zakończenie bestsellerowej trylogii!

Dziś ma dla Was wesołą i jednocześnie smutną wiadomość. Już niedługo w księgarniach pojawi się najnowsza część serii i sercowych perypetiach nastoletniej Lary Jean. Książka Zawsze i na zawsze będzie mieć premierę 27 listopada.

To była wesoła wiadomość, więc teraz czas na tę smutną.

Ta książka jest już ostatnią częścią trylogii, którą rozpoczęła zekranizowana przez Netflix powieść Do wszystkich chłopców, których kochałam.

Zawsze i na zawsze - zakończenie bestsellerowej trylogii!

Zawsze i na zawsze – zakończenie bestsellerowej trylogii!

Związek Lary i Petera od początku nie był łatwy. Jednak mimo wszystko udało im się przetrwać szereg problemów i przeciwności. A to jeszcze nie koniec. Być może pierwszą miłość nazywa się pierwszą właśnie dlatego, że musi się kiedyś skończyć?

Zawsze i na zawsze - zakończenie bestsellerowej trylogii!Nasi bohaterowie właśnie kończą liceum. Zatem oboje staną przed podjęciem ważnych i trudnych decyzji dotyczących przyszłości. Czy poradzą sobie z tym, że być może będą musieli się rozdzielić. Być może najlepszym rozwiązaniem okaże się rozstanie? Właśnie takie rozwiązanie próbuje przeforsować mama Petera. Kobieta obawia się, że przez młodzieńczy związek, który z dnia na dzień sprawia wrażenie coraz poważniejszego, chłopak zaprzepaści swoją szansę na osiągnięcie sukcesu w dorosłym życiu. Taką też decyzję podjęła w swoim czasie Margot, siostra Lary.

Lara i Peter będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy u progu dorosłości jest miejsce na pierwszą, licealną miłość.

Jesteście ciekawi, jak Jenny Han zakończy swoją opowieść o Larze Jean i pozostałych siostrach Song? Już niedługo poznacie finał tej bestsellerowe opowieści. Tymczasem dla tych z Was, których rozsadza ciekawość, mam darmowy fragment Zawsze i na zawsze. Znajdziecie go w tym miejscu. Samą serię możecie kupić tutaj.

Nowe wydanie i nowa ekranizacja…

Do wszystkich chłopców, których kochałam w oryginalnej okładce. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Przy okazji premiery ostatniej części w księgarniach pojawi się też pierwszy tom serii Do wszystkich chłopców, których kochałam w oryginalnej szacie graficznej.

Z kolei już na początku przyszłego roku, dokładnie 12 lutego, tuż przed Walentynkami, będziecie mogli premierowo obejrzeć na Netflixie ekranizację drugiej części serii – PS. Wciąż cię kocham.

Powiązane artykuły:

Filmowy sequel Do wszystkich chłopców, których kochałam