Zdradziecki generał to już ósmy tom słynnego cyklu pt. Duchy Gaunta. Autorem serii jest Dan Abnett, który już od kilku lat zachwyca czytelników niezwykle ciekawymi i porywającymi historiami science fiction. Warto wspomnieć tutaj, że ten brytyjski twórca był związany m.in. z Marvel Comics. Jeśli więc jesteście miłośnikami tego gatunku, a jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością owego pisarza, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Zdradziecki generał – kontynuacja i nowy początek

Najnowsza książka autorstwa Dana Abnetta promowana jest powszechnie, jako ósmy tom serii, o której już wspomnieliśmy. Jednak warto dodać, że Zdradziecki generał to jednocześnie początek odrębnej, nowej mini serii. Czego tym razem mogą spodziewać się czytelnicy?

Wysoki rangą oficer Imperium zostaje pojmany przez mroczne siły Chaosu. Przed Ibramem Gauntem jedna z najtrudniejszych misji w życiu. Musi on stworzyć oddział z doborowych żołnierzy, których darzy najwyższym zaufaniem. Razem zapuszczą się daleko za linię wroga, a ich zadaniem będzie uratowanie oficera. Oczywiście, jeśli nadarzy się stosowna okazja. Oddział specjalny ma jeszcze jedno, ważne polecenie. Gdyby okazało się, że posiadane przez oficera informacje zostaną ujawnione, żołnierze muszą go zlikwidować. W jednej chwili wybawiciel może stać się zabójcą…

Książkę Zdradziecki generał znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim, którzy uwielbiają powieści z gatunku science fiction. To aż 368 stron zapewniające wiele godzin rozrywki. Dan Abnett serwuje fanom kolejną, epicką historię, która do ostatniej chwili trzyma w napięciu. Udowadnia tym samym, że w tym odłamie literatury jest jeszcze wiele do powiedzenia i opisania!