Pomysł na prezent

Zobacz, które romantyczne nowości zasłużyły na miano „bestseller 2015”

Co na to wszystko Christian Grey?

Romans to jeden z ulubionych gatunków literackich kobiet. Nic dziwnego, jest w nich wszystko, czego by się chciało w swoim życiu: przystojni i silni mężczyźni, niewinne i piękne kobiety, wzniosłe dialogi, nieprawdopodobne spotkania i zbiegi okoliczności, miłosne deklaracje i erotyczne uniesienia. Zobacz, które romanse (i dlaczego) zasłużyły na miano „bestseller 2015”. Poznaj najgorętsze tytuły nowości książkowych 2015.

Trylogia E L James pozwoliła nam doskonale zapoznać się z rozterkami, myślami i potrzebami Anastasi Stelle. Czytelnicy z całego świata, całkiem słusznie, zastanawiali się: co o tym wszystkim sądzi Grey? Autorka bestsellerowych powieści erotycznych ponownie przedstawiła historię niecodziennego związku Greya i Anastasii, ale tym razem z męskiego punktu widzenia. Czy po przeczytaniu historii Greya, zmienimy o nim zdanie? Oto jest pytanie… „Grey” to niekwestionowany bestseller 2015, jedna z najchętniej czytanych książek na świecie.

Przypadkowy dzień, który zmienił bieg historii
ten jeden dzieńKolejna z nowości książkowych 2015 wartych uwagi to z pewnością „Ten jeden dzień” autorstwa Gayle Forman. Najpierw poznajemy historię osiemnastoletniej Allyson – młodziutkiej kobiety, która ceni swoje poukładane, spokojne życie. W trakcie podroży po Europie poznaje Willema, holenderskiego przystojniaka, który nigdy nie wie, gdzie zaprowadzi go kolejny dzień. Oczywiście życia bohaterów tak diametralnie różnią się od siebie, że Allyson nigdy by nie przypuszczała, że ten wolny duchem aktor namówi ją do zmiany planów i niezapowiedzianej podróży do… Paryża. Można przewidzieć, co było dalej. Tylko jeden dzień wystarczył, by niewinne spotkanie przerodziło się w gorący romans. Tylko jeden dzień wystarczył, by Allyson uświadomiła sobie, że życie jakie dotąd prowadziła było puste i pozbawione sensu.

Gayle Forman jest specjalistką od opowiadania pięknych, ekscytujących romansów i wzruszających dramatów. Pokazała, że potrzeba tylko tylko jednego dnia, by wywrócić swoje życie do góry nogami. „Ten jeden dzień” jest doskonałym dopełnieniem innych gorących tytułów Forman z 2014 m.in. „Zostań, jeśli kochasz”, „Wróć, jeśli pamiętasz”, i oczywiście nowości z 2015 roku „Ten jeden rok”, czyli kontynuacji przygód Allyson i Willema.

Gdy wrogość w namiętność się przeradza

piękny drańOstatni polecany przez nas miłosny bestseller 2015 to „Piękny drań” autorstwa Christiany Lauren. Opowieść o niełatwym, burzliwym romansie przystojnego Bennetta i zmysłowej Chloe. On jest szefem, który nigdy nie miesza pracy z przyjemnościami. Ona – jego asystentką, która za główny cel przyjęła gardzić swoim szefem. Przynajmniej oficjalnie. Bohaterowie tak bardzo siebie pożądają, że nie tracą czasu na gry wstępne i inne ceregiele. Książka nie nudzi, nie irytuje, zwyczajnie „pochłania” od pierwszej strony. Znakomita rozrywka na długie jesienno-zimowe wieczory.

Jedna z najchętniej czytanych nowości „miłosno-erotycznych” w 2015 roku. Pełna humoru i seksu.