Zwiastun serialu Zero zero zero - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun serialu Zero zero zero to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Roberta Saviano. Ponieważ to właśnie o ekranizację jego powieści chodzi. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele kryminalnych produkcji, związanych z narkotykami i niebezpiecznymi gangami. Warto też wspomnieć, że jest to już trzecia książka włoskiego autora, która doczekała się ekranizacji. Co najważniejsze, polska premiera serialu odbędzie się już 15 lutego 2020 roku i będziecie mogli zobaczyć ją na HBO GO. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Zwiastun serialu Zero zero zero - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun serialu Zero zero zero – zwiastun i kilka słów o produkcji

Za serial odpowiadają Leonardo Fasoli i Stefano Sollima, scenarzysta i reżyser telewizyjnej Gomorry. Wraz z nimi nad pracami czuwał Mauricio Katz. Poza tym w rolach głównych wystąpią: Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Gabriel Byrne, Harold Torres, Giuseppe De Domenico, Érick Israel Consuelo oraz Mauricio Méndez. Cały serial będzie składał się z 8 odcinków.

O czym zaś opowiada sama historia? Saviano rozpoczyna swą opowieść od konsumenta koki, którym może być dosłownie każdy:

Ten, kto jest najbliżej ciebie. Jeśli to nie twój ojciec ani matka, jeśli to nie twój brat, w takim razie to twój syn. Jeśli to nie twój syn, w takim razie to szef firmy. Albo jego sekretarka, która wciąga tylko w soboty dla rozrywki. Jeśli to nie twój szef, w takim razie to jego żona, która robi to, żeby się zatracić. Jeśli to nie jego żona, w takim razie to jego kochanka, której on daje kokę w prezencie zamiast kolczyków, bo jest lepsza niż  brylanty.

Ponieważ gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży i całego tego świata, o którym opowiada Saviano. W związku z tym dla zaspokojenia popytu istnieje cała sieć produkcji i sprzedaży. Żywe przedsiębiorstwo, które jako jedyne potrafi przetrwać każdy rodzaj kryzysu. Żaden bowiem rynek na świecie nie przynosi takich zysków jak rynek kokainy. I żadna inwestycja nie opłaca się tak bardzo, jak inwestycja w kokainę.

Zwiastun serialu Zero zero zero prezentujemy Wam poniżej. Tymczasem tutaj znajdziecie książkę, która stała się inspiracją dla produkcji.