Ruszyły zdjęcia do Innych ludzi

Ruszyły zdjęcia do Innych ludzi, chodzi tu oczywiście o ekranizację powieści polskiej pisarki, Doroty Masłowskiej. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że książka doczeka się filmowego odpowiednika. Tym samym ruszyły właśnie prace na planie, a my z przyjemnością przekazujemy Wam te doskonałe wiadomości. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy fani twórczości autorki, jak i miłośnicy nietuzinkowych i wciągających produkcji. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ruszyły zdjęcia do Innych ludzi

Ruszyły zdjęcia do Innych ludzi – kilka słów o produkcji i książce

Reżyserią filmu zajęła się Aleksandra Terpińska. Natomiast za ścieżkę dźwiękową z rapowym flow odpowiada Auer, producent Pezeta. Poza tym na ekranach widzowie zobaczą m.in.: Sonię Bohosiewicz, Jacka Belera czy Sebastiana Fabijańskiego. Premiera filmu przewidywana jest już na jesień tego roku.

Oto co sama autorka mówi o najnowszym przedsięwzięciu:

Proces powstawania tego filmu jest totalnie żmudny i nieprzewidywalny, ale obserwowanie go i bycie w nim jest dla mnie niesamowitą przygodą już na tym etapie. Cieszę się też bardzo, że mój tekst ekranizuje kobieta wydobywając z niego zupełnie inne treści i konteksty niż rozczytują zazwyczaj reżyserzy.

O czym opowiada sama książka? Wszystko to, co nas otacza, dotyczy również nas samych. Niemiły sąsiad, drogie samochody, smog, najniższa płaca. Nie jesteśmy w stanie odgrodzić się całkowicie od świata, który w końcu sami zbudowaliśmy. Jak wygląda rzeczywistość, jeśli przyjrzymy się jej z tej strony?

Niezwykle prości, napisani bohaterowie, potrafią swoimi słowami wzbudzić w nas najgłębsze emocje. Mówią prawdę o tym, jak jest i jak powinno być oraz tłumaczą, dlaczego postanowili pozbawić się części człowieczeństwa. Dlaczego nie ma już miejsca na relacje, więzi, uczucia, solidarność? Tym samym książka ukazuje, że to, co mówimy o innych, dotyczy w gruncie rzeczy nas samych. Nie stanowimy niepowtarzalnej jednostki, której nie dotyczy otaczający ją świat.

Ruszyły zdjęcia do Innych ludzi i z niecierpliwością czekamy na rezultaty. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką odsyłamy tutaj. Dajcie znać, czy czekacie na tę produkcję!