Wszystko wina kota - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Absolutny hit dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej! Wszystko wina kota to książka, którą autorka udowadnia swój mistrzowski warsztat i talent pisarski. Znajdziecie tu ogrom wrażeń i emocji, a przy okazji odrobinę wytchnienia i relaksu. Tak szczególnie ważnych w dzisiejszym, zabieganym świecie.

Z ciekawostek dodamy jeszcze coś o samej autorce. Chociaż obecnie specjalizuje się ona w literaturze kobiecej, to pierwotnie wygrała konkurs na opowiadanie kryminalne. Diametralna zmiana? Najważniejsze, że udana! Bo prozą kobiecą Agnieszka Lingas-Łoniewska zachwyca Czytelniczki w Polsce już od kilku dobrych lat.

Wszystko wina kota – paleta emocji

Główną bohaterką jest Lidka, mająca na karku trzydzieści lat z kawałkiem. Zamieszkuje ona peryferia Wrocławia i ma to szczęście, że jej powieść stała się bestsellerem. Wiedzie więc dostatnie życie, jednak nie lubi pławić się w świetle swojego sukcesu. Dlatego też wybrała życie na uboczu literackiego świata. Wolny czas lubi poświęcać rodzinie i spotkaniom z najbliższymi przyjaciółmi. Między tym oczywiście zagłębia się również w pisaniu.

Jest jednak coś, co nie daje spokoju Lidce. Jej każdą wydaną książkę czyta i recenzuje pewien tajemniczy internauta. I za każdym razem jest to negatywna opinia. Kobieta podejmuje decyzję, że w końcu upora się z gnębiącym ją fanem. Tymczasem na horyzoncie pojawia się przystojny sąsiad, który chwilowo odwraca jej uwagę od zaistniałej sytuacji.

Życie sławnej pisarki wcale nie należy do łatwych. Z jednej strony wciąż rosnące oczekiwania Czytelników oraz wydawcy, z drugiej życie prywatne, które niejako staje się dostępne dla wszystkich. Jak podzielić uwagę, by nie zaniedbać którejś ze stref? A co, jeśli mężczyzna, który wpada w oko, okazuje się nie być fanem powieści, które piszesz?

Książka pt. Wszystko wina kota znajduje się tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim kobietom, które w powieściach szukają wielu przeróżnych emocji. Znajdziecie tu fantastyczną opowieść, w której pierwsze skrzypce grają miłość, przyjaźń oraz zaufanie. A przy okazji zapewnicie sobie długie godziny przyjemnej i relaksującej rozrywki.

Wszystkich zainteresowanych twórczością Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zachęcamy do przejrzenia listy jej powieści, które znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!