Aru Shah i nektar nieśmiertelności - zapowiedź naszego patronatu

Kto razem z nami czekał cierpliwie na kolejną część Kronik Pandawów? Oto nadszedł czas na wielki finał! Aru Shah i nektar nieśmiertelności – dziś premiera ostatniego tomu serii autorstwa Roshani Chokshi. Książkę, tak jak poprzednie części, z dużą przyjemnością objęliśmy swoim patronatem. Jakie wyzwania tym razem staną na drodze odważnej Aru? Przeczytajcie krótką zapowiedź.

Aru Shah i nektar nieśmiertelności - zapowiedź naszego patronatu

Gdy popkultura spotyka hinduską mitologię…

Książki o Aru Shah to lekkie, okraszone humorem młodzieżowe fantasy w stylu Percy’ego Jacksona z elementami egzotyki w postaci mitologii hinduskiej. Do tej pory poznaliśmy 4 tomy przygód nastoletniej Aru – w ostatniej, piątej części bohaterka też nie będzie mogła narzekać na nudę.

Gołąb Bu, dawny mentor dziewczyny, odrodził się jako… kurczak zapalniczka. Aiden, w którym podkochuje się Aru, nawet nie chce nawet na nią spojrzeć. A przecież w dzień jej urodzin pocałował ją!

Na domiar złego Kara, niedawno poznana siostra Aru, zdradziła Pandawów! Zniszczyła ich niebiańską broń i dołączyła do armii Śpiącego, który zmierza do labiryntu, by wydostać z niego nektar nieśmiertelności. Poprowadzić go właściwą ścieżką może go tylko Kara, ponieważ jest duchową córką boga słońca.

Czy Aru i Pandawowie zdołają ocalić Innoświat przed zniszczeniem z rąk Śpiącego? Mają czas tylko do następnej pełni księżyca…

A kiedy nadejdzie czas ostatecznego starcia, trzeba będzie zdecydować, kto zasługuje na nieśmiertelność. Odpowiedź, której nikt by się nie spodziewał, przyjdzie z najmniej prawdopodobnej strony…

Aru Shah i nektar nieśmiertelności. Kroniki Pandawów. Tom Roshani Chokshi

Aru Shah i nektar nieśmiertelności – premiera patronatu CoPrzeczytać

Premiera piątego tomu Kronik Pandawów odbyła się 5 sierpnia 2022 r.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Galeria Książki.

Aru Shah i nektar nieśmiertelności możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Seria Kroniki Pandawów

Na serię Kroniki Pandawów o przygodach Aru Shah składa się 5 tomów:

  1. Aru Shah i koniec czasu
  2. Aru Shah i Pieśń Śmierci
  3. Aru Shah i Drzewo Życzeń
  4. Aru Shah i Złote Miasto
  5. Aru Shah i nektar nieśmiertelności

Zachęcamy Was do przeczytania wszystkich tomów!

Zobacz także: