Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości J. K. Rowling. Fani autorki i filmowych serii związanych ze światem Harry’ego Pottera z pewnością orientują się, iż już 16 listopada bieżącego roku w kinach pojawi się druga odsłona przygód bohaterów Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. A ponieważ i producenci filmowi, jak i sama pisarka doskonale zdają sobie sprawę, że Harry Potter to wciąż dochodowy biznes, chętnie z tego korzystają. Tym samym, ku uciesze fanów, powstaje wiele pobocznych projektów, związanych z przygodami małego czarodzieja i jego przyjaciół. I chociaż sama Rowling wielokrotnie powtarzała, że seria o Potterze nie doczeka się już wznowienia, wciąż serwuje czytelnikom sporo emocji i radości. Tym samym z przyjemnością dzielimy się z Wami gorącymi newsami, które udało się nam uzyskać!

Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – nie tylko film, ale i książka!

Oprócz emocji, związanych ze zbliżającą się premierą filmu, fani mają jeszcze jeden powód do zadowolenia. Otóż już w przyszłym roku na polskim rynku ma pojawić się książka pt. Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Jest to oczywiście książkowa wersja scenariusza do produkcji. Z informacji, które udało nam się uzyskać od wydawnictwa, wiemy, że premiera lektury przewidywana jest na marzec 2019 roku.

Powiązane: Książka Fantastyczne Zwierzęta część 2 w formie scenariusza do filmu pojawi się w Polsce w 2019 roku!

O czym zaś będzie opowiadać druga część filmu? Jego akcja rozpoczyna się w 1927 roku. Mija właśnie kilka miesięcy od momentu, kiedy Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Okazuje się, że ten dotrzymał słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. W związku z tym nadal gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy. Chodzi oczywiście o wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Wszystko wskazuje na to, że jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest Albus Dumbledore. Człowiek, którego Grindelwald uważał niegdyś za swojego najlepszego przyjaciela. Jednak nawet Dumbledore będzie potrzebował pomocy. Tym samym po raz kolejny do sprawy włącza się jego były uczeń, Newt Scamander, który już raz pokrzyżował plany Grindelwaldowi.

Ponieważ film Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda już lada dzień pojawi się w kinach, koniecznie dajcie nam znać, czy się wybieracie oraz jak Wasze wrażenia po seansie!

Tymczasem tutaj znajdziecie wszystkie publikacje związane z nową serią Fantastyczne zwierzęta. Natomiast poniżej prezentujemy Wam oficjalną zapowiedź filmu.