Astrofizyka dla zabieganych - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Astrofizyka dla zabieganych to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chociaż trochę interesują się naturą przestrzeni i czasu. Na pierwszy rzut oka, tematy te wydają się dość trudne do ogarnięcia przez przeciętny umysł. Jednak ta książka udowadnia, że wcale nie trzeba być wybitnym matematykiem czy fizykiem, by zrozumieć zasady funkcjonowania i powstania wszechświata. Jest wiele ciekawostek, które warto znać, a ich odkrywanie zapewni Wam mnóstwo radości. Przekonajcie się sami, że wcale nie potrzeba skomplikowanych wzorów i niezrozumiałych regułek, by dowiedzieć się, jak działa wszechświat.

Astrofizyka dla zabieganych – wiele odpowiedzi na intrygujące pytania

Czasem przed zagłębieniem się w temat wszechświata, hamuje nas myśl, że to zbyt skomplikowane. I choć jest mnóstwo pytań, na które chcielibyśmy poznać odpowiedzi, nie mamy odwagi ich szukać w tym skomplikowanym świecie równań matematycznych i zasad fizycznych. Okazuje się, że to już przeszłość. Teraz, dzięki Astrofizyce dla zabieganych, absolutnie każdy może poszerzyć swoją wiedzę na temat Wszechświata. Jaka jest natura przestrzeni i czasu? Jakie jest nasze miejsce we wszechświecie? Jakie jest miejsce wszechświata w naszym życiu? Odpowiedzi na te oraz wiele, wiele więcej pytań, znajdziecie właśnie w prezentowanej dziś książce.

Autor postarał się, by odpowiedzi były proste i szybkie, a zarazem przemawiające do wyobraźni odbiorcy. Każda odpowiedź na te intrygujące pytania poszerzy Wasze horyzonty. Warto tutaj również wspomnieć, że Neil de Grasse Tyson to niezwykle znany i ceniony amerykański astrofizyk. Jego książka zaś w błyskawicznym tempie uzyskała status bestsellera. Co spowodowało tak ogromny sukces? Jest to przede wszystkim świadomość autora, że obecnie niewielu ludzi ma czas, by kontemplować kosmos. Dlatego też postanowił sprowadzić cały wszechświat na ziemię, pisząc o nim zwięźle i na temat. Między zaskakujące fakty umiejętnie wplata poczucie humoru. A to wszystko składa się na lekką lekturę, którą możecie pochłonąć niezależnie od tego, gdzie obecnie się znajdujecie i co robicie.

Książkę pt. Astrofizyka dla zabieganych znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!