Bohaterowie z przypadku – nowość od Danielle Steel, to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Książka na polskim rynku będzie dostępna od 19 czerwca 2018 roku. Historia już stała się międzynarodowym hitem i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Steel to mistrzyni romansów i powieści dla kobiet, które chwytają za serce i wywołują mnóstwo emocji. Jej powieści potrafią zaintrygować oraz wzruszyć, są idealną propozycją na deszczowy wieczór. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości!

Bohaterowie z przypadku – nieprzewidywalny los

Jest piękny, majowy poranek na jednym z nowojorskich lotnisk. Dwa samoloty właśnie przygotowują się do startu. Asystentka Bernice w punkcie kontroli bezpieczeństwa znajduje kartkę z dziwną wiadomością. Jednak jej przełożony zupełnie ignoruje obawy kobiety. Ta niestety nie może przestać o niej myśleć. Wzywa więc na pomoc starszego agenta Departamentu Bezpieczeństwa, który również ma złe przeczucia.

Kto mógł zostawić pocztówkę? I co oznacza zamieszczona na niej wiadomość? Czy na pokładzie któregoś z samolotów, ktoś planuje zrobić coś strasznego? Właśnie tego dnia losy dwóch przypadkowych osób zostają splecione. Bohaterowie zostaną wystawieni także na największą próbę. Przyszłość i życie wielu osób będzie zależało teraz od garstki ludzi. To w ich rękach znajdzie się los nieznajomych. Czy bohaterowie z przypadku mają jakiekolwiek szanse na to, by odnieść sukces i zakończyć sprawę z powodzeniem? Czasem nawet od zwykłych ludzi los żąda niezwykłego bohaterstwa.

Przypominamy, że nowość od Danielle Steel na polskim rynku pojawi się 19 czerwca bieżącego roku. Książkę pt. Bohaterowie z przypadku znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jest w szczycie formy i wciąż potrafi zaskoczyć. A swoją twórczością od lat trafia zarówno do dojrzałych kobiet, jak i dorastających dziewcząt. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!