Ekranizacja cyklu o Joannie Chyłce

Ekranizacja cyklu o Joannie Chyłce to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Remigiusza Mroza. Także wielbiciele seriali kryminalnych i prawniczych mają wiele powodów do zadowolenia. Fanów o projekcie poinformował sam autor, potwierdzając plotki, które krążyły po sieci już od jakiegoś czasu. Nie ma co ukrywać, taka wiadomość ucieszyła na pewno tysiące czytelników w całym kraju. Książki Mroza w błyskawicznym tempie stały się bestsellerami, a kariera pisarza nabrała zawrotnego tempa. Ekranizacja fenomenalnej serii o Joannie Chyłce zdawała się więc tylko kwestią czasu. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja cyklu o Joannie Chyłce. Książki znajdź na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja cyklu o Joannie Chyłce – wiemy kto zagra główną rolę!

Z pewnością miłośników twórczości autora i wszystkich serialomaniaków ucieszy fakt, że ekranizacja ujrzy światło dzienne już tej jesieni. Projektem zajmie się stacja TVN, która udostępni projekt na popularnej platformie player.pl. Zdjęcia do serialu już ruszyły, a pisarz zdradził niedawno kto wcieli się w główną postać. Oto co napisał na swoim facebookowym profilu:

Czas rozgonić mgiełkę dymu, ściągnąć sombrero z tequili i wybić coraz szybszy rytm na werblu – oto bowiem nadeszła wiekopomna chwila, na którą wszyscy czekali! 😉

A wraz z nią: ona. Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i wyjątkowa.
Mowa o aktorce, czy o postaci?
Teraz to właściwie równoznaczne. 🙂

Zatem pozwólcie, że przedstawię: oto ona, @Magdalena Cielecka, czyli Chyłka! (…)

Magdalena Cielecka jest znaną i cenioną aktorką teatralna i filmową. Zadebiutowała na scenie w wieku 20 lat, na deskach krakowskiego Teatru Starego. Grała wówczas dziecko w przedstawieniu Gabrieli Zapolskiej, pt.: Ich czworo. Kilka lat później ukończyła szkołę teatralną i zadebiutowała w pierwszym filmie, Pokuszenie. Za tę rolę otrzymała wiele znaczących nagród, m.in. na Festiwalu w Tokio i Genewie. W 2000 roku Magdalena Cielecka dostała nominację do „Orła”, Polskiej Nagrody Filmowej dla najlepszej aktorki roku 1999, za rolę w Amoku, w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz. Zagrała później jeszcze w wielu znaczących produkcjach, m.in.: Samotność w sieci, Katyń, Najlepszy. Jak ta znana i lubiana aktorka poradzi sobie w roli bezkompromisowej Joanny Chyłki? Dowiemy się już jesienią! Oczywiście, jeśli tylko pojawią się nowe wiadomości odnośnie produkcji, będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Tymczasem wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z serią o Joannie Chyłce, zachęcamy do nadrobienia zaległości. O czym opowiada cały cykl? Główną bohaterką jest wspomniana już prawniczka. Kobieta nigdy przed niczym się nie cofa, a na jej drodze stają coraz większe wyzwania. Jeśli zatem uwielbiacie prawnicze zagrywki i historie, gdzie na pierwszym planie toczą się rozprawy sądowe, to trafiliście idealnie! Książki Remigiusza Mroza zadowolą nawet najbardziej wymagających czytelników.

Przypominamy, że ekranizacja cyklu o Joannie Chyłce ma pojawić się na platformie player.pl już jesienią 2018 roku. Natomiast tutaj znajdziecie wszystkie książki z serii. Koniecznie zapoznajcie się z papierową wersją historii, nim usiądziecie przed telewizorami!