Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore'a - nowy zwiastun

Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a – nowy zwiastun filmu już pojawił się w sieci! Jesteście gotowi na kolejne spotkanie z Newtem Skamanderem? Trzecia część filmu o nietuzinkowym magizoologu już w kwietniu pojawi się w kinach! A zatem – kierunek: Hogwart!

Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore'a - nowy zwiastun

Foto: kadr z trailera

Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a – nowy zwiastun!

Tym razem Albus Dumbledore (Jude Law), wiedząc, że nie poradzi sobie sam z potężnym i złowrogim Grindelwaldem, angażuje do pomocy Newta Skamandera (Eddie Redmayne). Młody mag kompletuje drużynę, złożoną z czarodziejów i czarodziejek oraz nieustraszonego i pełnego zapału do działania mugolskiego piekarza.

Zapowiadany film to trzecia część z pięciu zaplanowanych w seriiFantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a zostały wyreżyserowane przez Davida Yatesa, który na swoim koncie ma kilka filmów z serii o Harrym Potterze.

Nowa produkcja powstała na podstawie scenariusza J.K. Rowling i Steve’a Klovesa.

Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a – obsada

Na ekranie zobaczymy nowych bohaterów oraz postaci znane z poprzednich części. Wśród nich znajdują się: Credence (Ezra Miller), Jacob Kowalski (Dan Fogler), Queenie Goldstein (Alison Sudol), Tina Goldstein (Katherine Waterston) oraz Theseus Scamander (Callum Turner).

Największą zmianą jest nowy odtwórca roli Gellerta Grindelwalda. Johnny’ego Deppa, któremu podziękowano za współpracę w związku z aferami dotyczącymi jego życia prywatnego, zastąpił Mads Mikkelsen. Co myślicie o takim zastępstwie? Dajcie znać w komentarzach!

Fantastyczne Zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a – kiedy premiera?

Międzynarodowa premiera filmu jest zaplanowana na 8 kwietnia 2022 roku.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun produkcji:

Seria Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastyczne zwierzęta – książki

Oczekiwanie na nowy film z pewnością uprzyjemni powrót do książek o Newcie! W księgarniach dostępne są scenariusze dwóch produkcji oraz podręcznik pióra Newta. 😉

Zobacz także: