Wielkimi krokami zbliża się finał serii Szklany tron. Autorka, Sarah J. Maas, 19 maja na swoim Instagramie poinformowała o tym, że skończyła pisać The Kingdom of Ash, a 13 lipca umieściła na swoim profilu grafikę z projektem okładki. Książka swoją premierę w Stanach będzie miała jesienią, 23 października.

Finał serii Szklany tron. Seria dostępna w TaniaKsiazka.pl

Oficjalny profil autorki: www.instagram.com/therealsjmaas

Finał serii Szklany tron

Polski wydawca książek Sarah J. Maas, Wydawnictwo Uroboros, na swoim Facebooku poinformowało, że w Polsce ostatnia część Szklanego tronu zostanie wydana z jaśniejszą wersją okładki. Na pewno polskie wydanie ukaże się w 2019 roku, ale jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery. Napiszemy Wam, jak tylko dowiemy się czegoś więcej.

Jestem pewna, że fanom serii jest trochę przykro, że zbliża się koniec uwielbianej przez nich historii. Na pocieszenie powiem Wam, że Autorka w mediach społecznościowych zdradziła, że ostatni tom serii liczy prawie 1000 stron! Naprawdę będzie co czytać i historia wcale nie skończy się tak szybko. 😉

Seria Szklany tron

Jeżeli nie czytaliście jeszcze książek z serii Szklany tron, to najwyższy czas to zmienić. To niezwykła seria Young Adult Fantasy, która szybko stała się bestsellerowa.

Główną bohaterką serii jest Celaena, młoda zabójczyni. W pierwszym tomie serii Szklany tron, ma zaledwie 17 lat i już jest jedną z najlepszych w swoim fachu. Przez brawurę zostaje złapana i skazana na dożywotnią pracę w kopalni soli. Jej los odmienia się, gdy na propozycję księcia Doriana bierze udział w turnieju o tytuł najlepszego zabójcy.

Finał serii Szklany tron. Seria dostępna w TaniaKsiazka.plKolejne tomy serii Szklany tron to:

W ramach rozbudowania fabuły powyższej serii Sarah J. Maas wydała też opowiadania o Celaenie:

Czy wiecie o tym, że Sarah J. Maas jako pisarka zadebiutowała Szklanym tronem w wieku zaledwie 16 lat? Jej debiutancka książka szybko okazała się sukcesem. Jest też autorką jeszcze jednej, również bestsellerowej, serii fantasy Dwór cierni i róż

Z postu Sarah J. Maas na Instagramie wynika, że jest zachwycona projektem okładki. A jak Wam się podoba?

Wszystkie książki tej autorki znajdziecie tutaj.