Gwiazdka z brokatem - świąteczna nowość od Anny Szczęsnej Gwiazdka z brokatem

Śnieżek prószy, mrozek zmusza do podkręcenia grzejnika, na stole płoną świeczki wypełniając salon aromatem grzanego wina, pomarańczy, cynamonu i anyżu. Uwieszona na karniszach drobne lampki mienią się pod sufitem wprowadzając przytulny klimat. Stroik z gałązek świerku z czerwoną bombką cichutko nuci pastorałki. Do Twojego domu zakradła się magia typowa dla tej pory roku, a ja mam pomysł na to, jak ją jeszcze bardziej rozbudzić. Czytaj świąteczne książki z Bożym Narodzeniem w tle! Idealną propozycją jest piękna powieść Gwiazdka z brokatem autorstwa Anny Szczęsnej. Jeśli już masz za sobą lekturę Sztuki dawania prezentów, to wiesz, że ta pisarka potrafi czarować w Święta.

Gwiazdka z brokatem Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Gwiazdka z brokatem, Anna Szczęsna 

W ulubionym kubku zaparz gorącą herbatę lub wlej do niego kakao z piankami. Usiądź wygodnie w miejscu, w którym kochasz czytać, przykryj się mięciutkim kocykiem i weź do ręki książkę Anny Szczęsnej pt. Gwiazdka z brokatem. Główną bohaterką tej powieści jest Basia, której życie jest całkiem zwyczajne. Na co dzień pracuje w sklepie papierniczym, a kontakt z bibułami, papierami ozdobnymi, naklejkami i brokatem pozwala jej odciąć się od myśli o przejmującej samotności. Basia straciła rodziców i przez ten bardzo trudny dla niej czas pomaga jej przejść jej najlepsza przyjaciółka od serca, Lena. Ta jest dla niej prawdziwym wsparciem od zawsze i w pracy i w życiu prywatnym.

Pewnego dnia Basia spotyka starszą panią, którą zna z dzieciństwa. Kobieta kiedyś pracowała w bibliotece, ale teraz okazuje się, że mieszka w fatalnych warunkach. Biorąc pod uwagę, że właśnie zbliża się Boże Narodzenie, Basia wpada na pomysł, by zaprosić panią bibliotekarkę do siebie. Obie będą mniej samotne i smutne, gdy spędza święta razem. Okazuj się, że spotkanie dawnej znajomej nie będzie jedyną niespodzianką… Basia poznaje bowiem Jędrzeja. Chłopak jest literackim wychowankiem starszej pani. No i chyba dość niezwykłym człowiekiem, bowiem robi na Basi wyjątkowe wrażenie. Kiedy jednak wszystko pięknie zaczyna się układać, dochodzi do tragicznego wypadku. Czy to mocniej splecie losy młodych, czy jednak ich rozdzieli? Dowiesz się tego, czytając książkę Gwiazdka z brokatem, która jest dostępna pod tym linkiem.

> Przeczytaj darmowy fragment książki <<

Czytaj także: