Kochaj - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Reginy Brett z pewnością ucieszy wszystkich fanów pisarki. Autorka znana z takich tytułów, jak: Jesteś cudem, Bóg nigdy nie mruga, Twój dziennik czy Bóg zawsze znajdzie Ci pracę po raz kolejny zachwyca Czytelników. Jej najnowsza książka nosi tytuł Kochaj. Brett udowadnia nią, że wciąż jest w szczycie formy. Jej liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia to nie kwestia przypadku. I wiedzą o tym wszyscy Czytelnicy, którzy mieli okazję zetknąć się, chociaż raz, z twórczością pisarki. Jeśli zatem jeszcze do tej pory nie poznaliście tekstów tej bestsellerowej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dzisiaj macie do tego idealną okazję!

Kochaj – nowość od Reginy Brett i potężne przesłanie

Jak przyznaje sama autorka, książka jest absolutnie dla każdego. Przede wszystkim zaś dla tych, którzy zostali zranieni lub kochają zranionych. Są również ci nieświadomi własnych ran, chociaż inni widzą je bardzo wyraźnie i są one oczywiste. Również oni znajdą ukojenie w tej publikacji.

Regina Brett przyznaje, że przez wiele lat własnego życia czuła się głodna miłości. To uczucie i świadomość pozwoliły jej dojść do wniosków, że nie ona jedna znajduje się w takim stanie. Postanowiła pomóc nie tylko sobie, ale także innym. W życiu autorki działo się bardzo dużo, a wiele z jej doświadczeń to ciężkie próby. Trudne chwile, z którymi musiała sobie radzić, choć nie zawsze miała na to siły. Okazuje się jednak, że kiedy Brett patrzy wstecz, nie ma poczucia, że gdyby mogła, zmieniłaby coś. W każdym bolesnym doświadczeniu dostrzega natomiast dar. Po ciężkich próbach z czystym sumieniem może powiedzieć, że nie żałuje żadnej z chwil.

Dzieje się tak, dlatego że każde przeżycie i każdy związek uczynił ostatecznie Brett tym, kim jest teraz. I autorka nie ma najmniejszego problemu, by powiedzieć na głos, że wreszcie kocha tę osobę całym sercem. Takie jest też przesłanie tej książki. Pisarka pragnie, by po przeczytaniu jej książki każdy pokochał nie tylko siebie, ale także swoje życie i otaczających ludzi.

Nowość od Reginy Brett pt. Kochaj znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!