Odnowione wydanie książki Jona Kabata-Zinna to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Chodzi tu oczywiście o klasyczne dzieło autora pt. Życie piękna katastrofa, które do tej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelników na całym świecie. Pozycja ta przeszła już właściwie do klasyki poradników psychologicznych. Teraz odbiorcy mają szansę zapoznać się z wydaniem odnowionym, które na polskim rynku dostępne będzie od 28 lutego 2018 roku. Jeśli natomiast dopiero pierwszy raz słyszycie o tej książce, koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie, że stała się ponadczasowym bestsellerem.

Odnowione wydanie książki Jona Kabata-Zinna, czyli rozszerzenie i aktualizacja

Dzieło Kabata-Zinna pomogło milionom Czytelników na całym świecie wygrać walkę z cierpieniem i stresem, które stały się plagą XX i XXI wieku. Właśnie w tej pozycji znajdziecie cenne rady i wskazówki, które pomogą wam wejść na ścieżkę transformacji własnego umysłu. Autor skutecznie rozbudza w odbiorcy umiejętność dostrzegania piękna w każdej chwili i w każdym dniu życia.

Odnowione wydanie książki Jona Kabata-Zinna jest wersją zmienioną i rozszerzoną tak, by nowe pokolenia mogły odnaleźć drogę do pełni życia i spełnienia. Oparta jest oczywiście na swoim pierwowzorze, który stał się cennym źródłem wielu przydatnych rad. Znajdziecie tu obraz ścieżki życia, wypełnionej niuansami, dbałością o szczegóły i nieustannym zadziwieniem. Dlaczego książka jest tak wyjątkowa? Ponieważ autor czerpie z własnego doświadczenia, które nabył podczas długoletniej pracy z tysiącami pacjentów i indywidualnych przypadków. Te niesamowite historie swoich podopiecznych umiejętnie łączy z najnowszymi odkryciami. A wszystko po to, by nauczyć Czytelników inteligentnej świadomości w sposób, który radykalnie zmniejszy ich obciążenie. Dzięki temu będziecie w stanie odnaleźć radość życia nawet w najtrudniejszych chwilach. Bez wątpienia to właśnie ta książka jest w stanie zmienić los jej odbiorców.

Przypominamy, że odnowione wydanie książki Jona Kabata-Zinna w sprzedaży pojawi się od 28 lutego bieżącego roku.

Książkę pt. Życie, piękna katastrofa znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom literatury psychologicznej i poradników życiowych.