Kolejne ekranizacje Netflixa

Kolejne ekranizacje Netflixa to doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli seriali i filmów, które powstały na podstawie książek. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy wydań lektur z okładką powiązaną z ekranizacją. Tak jest właśnie w dwóch przypadkach, o których dziś piszemy. Pierwsza powieść z okładką serialową nosi tytuł Ty i w sprzedaży będzie dostępna od 15 maja 2019 roku. Natomiast druga historia ze zmienioną obwolutą, która w sprzedaży pojawi się w tym samym czasie, to Wynajmij sobie chłopaka. Obiema powieściami zainteresowała się platforma Netflix, a widzowie już od jakiegoś czasu mają okazję oglądać ich ekranizacje na małych ekranach. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kolejne ekranizacje Netflixa

Kolejne ekranizacje Netflixa

Ty - zobacz na TaniaKsiazka.plTy, serial na podstawie książki

Do księgarni w East Village trafia piękna początkująca pisarka, która natychmiast staje się obiektem fascynacji pracującego tam mężczyzny. W związku z tym całkowicie zauroczony nią Joe Goldberg zapamiętuje dane z jej karty kredytowej i wyszukuje ją w internecie. Profile kobiety w mediach społecznościowych są publicznie dostępne. Tym samym stają się dla Joego źródłem wielu przydatnych informacji. Również stamtąd dowiaduje się, że tego wieczoru Beck planuje pojawić się w barze na Brooklynie. W ten sposób może się z nią ponownie spotkać, pozornie przypadkowo. Mężczyzna powoli i wytrwale przejmuje kontrolę nad życiem Beck. Robi wszystko, by wpadła w jego ramiona. Staje się jej idealnym, wymarzonym chłopakiem, jednocześnie po cichu usuwając przeszkody, które stoją na drodze do ich szczęścia. Nawet jeśli oznacza to, że musi kogoś zamordować. Obsesyjny związek szybko nakręca spiralę śmiertelnych konsekwencji.

Na ekranach pojawiają się, m.in.: Penn Badgley (Joe Goldberg), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Nicole Kang (Lynn Lieser) czy Zach Cherry (Ethan).

Wynajmij sobie chłopaka, film na podstawie książki

Wynajmij sobie chłopaka - kup na TaniaKsiazka.plKiedy Brooks proponuje, że zabierze na bal absolwentów kuzynkę Brudette’a, którą chłopak wystawił do wiatru, kierują nim jak najszlachetniejsze pobudki. Dostaje jednak trzysta dolarów napiwku, a wśród najbogatszych mieszkańców trzech stanów niesie się wieść o jego nienagannych manierach. Tym samym Brooks wykorzystuje okazję, żeby sobie dorobić. W związku z tym oferuje usługi niezwykle zamożnym, nadopiekuńczym rodzicom. Tym, którzy pragną, by ich córki mogły przeżyć niepowtarzalne chwile podczas szkolnych imprez. Imprez, w które obfituje kalendarz ostatniego roku liceum. Poza tym Brooksowi kasa jest potrzebna, żeby mógł się dostać na wymarzony uniwersytet. Ponieważ to dla chłopaka jedyna szansa, żeby wyrwać się z robotniczego miasteczka i osiągnąć sukces. Co z tego, że po drodze trzeba się uciec do paru oszustw i kilka razy pójść na skróty? Nikomu przecież nie dzieje się krzywda.

Brooks nie przewidział jednak, że na swej drodze napotka nieprzewidywalną Celię Lieberman… I pociągającą Shelby Pace.

Na ekranach pojawiają się, m.in.: Noah Centineo (Brooks Rattigan), Laura Marano (Celia Lieberman), Camila Mendes (Shelby Pace) czy Matt Walsh (Charlie Rattigan).