Magia zmiany - książka Jakuba Czarodzieja. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Jestem pewna, że większość z Was słyszała już co nieco o Jakubie Czarodzieju. Jeżeli nie w kontekście jego coachingowej działalności w sieci, to z pewnością kojarzycie jego dość głośny i wzbudzający ambiwalentne reakcje post, który od kilku dni krąży w mediach społecznościowych.

Magia zmiany - książka Jakuba Czarodzieja. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Tak, to właśnie autor tych słów:

Pozdrawiam Mamusie.

Mamusie, które wychowały życiowe niedorajdy.
Te, które oszacowały iż ich synek jest królewiczem.
Te, które sprzątały im całe życie pokój, myły okna, prały majtusie i skarpetki.
Prasowały ubranka i pożyczały swój samochód.
Dawały kieszonkowe, opłacały mieszkanko i media.
Robiły śniadanko, obiadki i kolacyjki.
Zabierały na zakupy do galerii i płaciły za nich.

Cieszę się ze dałyście swoim synkom gwiazdkę z nieba.
Przykro mi że odebrałyście im jaja. […]

[Cytuję fragment z fanpage’a www.facebook.com/mgrJakubCzarodziej. Pisownia oryginalna.]

Jednak, jeżeli jeszcze nie słyszeliście o Jakubie Czarodzieju, to z pewnością usłyszycie o nim niebawem, bo już 30 stycznia do księgarń trafi jego książka – Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel.

Kim jest Jakub Czarodziej?

Jakub Czarodziej, czyli tak naprawdę Jakub Łotecki, to bloger, coach, którego obserwuje już prawie ćwierć miliona ludzi. Ma nawet swoją markę odzieżową – CZARODZIEJ. Jego ubrania charakteryzują się dużymi napisami, które pozwalają lepiej wyrazić siebie np. „Żyję po swojemu”, „Dystans”, „Wymagam”, „Taki jestem” itp.

Ten magister psychologii to specjalista od wszystkiego, dzięki czemu można poprawić swoje życie: od rzucenia palenia, po sposoby poradzenia sobie z zawodem miłosnym. Co prawda, często jego naukom zarzuca się to, że w gruncie rzeczy są płytkie i banalne. Jednak nie znam ich na tyle, żeby mieć na ten temat zdanie.

Jedno jest pewne – Jakub Czarodziej to dość kontrowersyjna postać w sieci, ale nie można odmówić mu tego, że podoba się tysiącom Polaków, którzy subskrybują jego kanał i obserwują go na Facebooku. Oni z pewnością sięgną po książkę Magia zmiany.

Magia zmiany – książka Jakuba Czarodzieja

Magia zmiany to poradnik psychologiczny, który w skrócie jest o tym, jak zostać życiowym fighterem.

Czarodziej czaruje i zapewnia, że droga do sukcesu wcale nie jest tak wyboista, jak może się wydawać. Wystarczy zacząć od siebie według zasady najpierw Ty, potem reszta świata. To książka o tym, co zrobić, żeby być silniejszym i pewnym siebie, jak żyć z porażkami i wyciągać z nich wnioski.

Przypomnę, że książka Jakuba Czarodzieja trafi do księgarń już 30 stycznia. Jeżeli poszukujesz sposobu na to, żeby zmienić swoje życie, to może dzięki tej pozycji uda Ci się osiągnąć cel. Jestem pewna, że ten poradnik stanie się lekturą obowiązkową dla wszystkich fanów autora.

Magię zmiany znajdziecie w tym miejscu.

Na koniec mam pytanie do Was? Znacie Jakuba Czarodzieja? Co myślicie o jego naukach dotyczących rozwoju osobistego?