Mgły Toskanii

Mgły Toskanii – nowość od Nataszy Sochy to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Książka pojawi się w sprzedaży już 20 czerwca 2018 roku i przypadnie do gustu czytelniczkom beletrystyki i literatury pięknej oraz historii dla kobiet. Autorka ma już na koncie kilka ciepło przyjętych powieści, a jej najnowszy projekt również zapowiada się doskonale. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Ta opowieść doskonale sprawdzi się na ciepłe, letnie wieczory.

Mgły Toskanii – wciągająca i zaskakująca historia

Główną bohaterką powieści jest dwudziestodziewięcioletnia Lena. Kobieta spełnia się w pracy, jako konserwator dzieł sztuki. Jej imię powstało ze zdrobnienia dwóch innych –  Helena i Magdalena. Mgła jest mieszanką powietrza i wody. I to właśnie ten dualizm wyznacza całe życie głównej bohaterki.

W tej historii pojawia się również dwóch mężczyzn, starszy i młodszy. Ojciec i syn. Igor mieszka w Polsce i pracuje jako fotograf. Ian natomiast jest rzeźbiarzem w Toskanii. A Lena jest niezdecydowana. Nie potrafi jednoznacznie wybrać któregoś z nich. Dlatego postanawia prowadzić dwa, równoległe życia. Dwa kraje, dwa żywioły, dwa związki. W tle tych niecodziennych wydarzeń Czytelniczki będą miały szansę ujrzeć malowniczą Toskanię. Pojawi się także pewien tajemniczy fresk z końca XVI wieku. Czy to prawda, że prawdziwie kochać można tylko jedną osobę? Czy to uczucie da się podzielić, rozłożyć na procenty? I kto powiedział, że nie wolno kochać jednakowo silnie, bez konieczności wyboru?

Temat nieprzeciętny, z pewnością wzbudzający nieco kontrowersji. Jak udało się przebrnąć przez niego autorce? O tym przekonacie się same, sięgając po jej najnowszą powieść.

Przypominamy, że nowość od Nataszy Sochy pt. Mgły Toskanii będzie dostępna od 20 czerwca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, beletrystyki i literatury pięknej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces to nie kwestia przypadku, a ogromnego talentu.